Lenormand na 25.5.2017


NEMOC – DIVADLO – PÁN

+ LABUTĚ – POHROMA

Nemoc hovoří o nemoci a malátnosti jako takové. Tělo zde strádá buď po fyzické a nebo psychické stránce. V tělesné schránce a nebo vevnitř vše není v pořádku. Ale s další kartou to na mě působí tak, jako kdyby to celé byla dobře naplánovaná a rozehraná hra. Ocitli jsme se uprostřed jeviště. Teď jen zda jsme to my a týká se to naší osobnosti, našeho osobního postoje a nebo jsme do této hry byli vtaženy od pána, našeho partnera, manžela, milence, muže, který stojí v našem životě blízko nás a nebo hned vedle nás, může se také jednat o muže, kterého by jsme si jako svého budoucího partnera představovali. V tomto případě tento muž svoji nemoc jen hraje.

Tato situace navažuje na předchozí. Je to její následek a to, jak se první tři karty odrazí v našem životě. Pohroma jsou hromy blesky, katastrofa, hodně nepříjemná situace v našem životě a naruší naše klidné, jinak harmonické partnerské soužití. A opět, nemusí se to přímo týkat našeho partnerství, může jít o jiné společenství, např. pracovní kolektiv. V podstatě labutě ty plují zároveň s vlnami života, harmonicky dál a dál a dnes to prostě nebude možné.

Ještě mě napadlo, že se první situace může týkat i nějakého kolegy z práce a nebo také přímo toho, kdo je dlouhodoběji nemocný, pak by to divadlo znamenalo, že je ta nemoc dobře rozehraná situace a dnes určitě z našeho života neodejde.

Pokud se situace bude týkat našeho partnera, pak bude nejlepší, když si my ženy uvědomíme, že i my máme občas také svoje dny a zde je nejlepší se nad situaci povznést a nebrat si ji přímo osobně.

S láskou Saxi