Lenormand na 27.6.2017


PTÁCI – SLUNCE – DŮM

+ RYBY – HVĚZDA

Ptáci ty přelétají sem a tam, štěbetají, hovoří o určitém stresu, nervozitě a zvládání více věcí na jednou. Občas díky jim cítíme podrážděnost a neklid. Ale tak jak rychle se slétnou, tak rychle se i rozlétnou, jsou to pouze krátkodobé starosti. Se sluncem by hovořili o hyperaktivitě, přebytku energie a nebo také toto spojení hovoří o tom, že tento nepříjemný stres a starosti se vyřeší k naší spokojenosti. Tato situace se týká našeho domova a lidí, kteří v něm žijí, naší rodiny. Domov zde také může představovat chrám naší duše, je to místečko, kde se cítíme dobře, kam utíkáme a schováváme se tam.

Ptáci také v určitém případě představují číslovku dva, je to pár dvou lidí, manželé, příbuzní. Tyto dva lidé prožívají příjemné chvíle ve svém prosluněném, projasněném domově, šťastném domově. Ptáci se rádi zdržují na různých drátech a elektrickém vedení a švitoří, toto symbolizuje telefonní hovory. Tyto hovory budou mít dnes pozitivní průběh a budou pro nás znamenat jistý úspěch, hovory, které budou vedeny z našeho rodinného prostředí, z domu, z bytu a nebo hovory, které se budou právě nějaké nemovitosti týkat.

Ryby ty převážně hovoří o financích a majetku jako takovém. S hvězdou se zde bude jednat o velké peníze, tisíce a nebo také o určitou výhru v našem životě, tento výdělek je čistý, tím myslím je nabytý čestně. Toto spojení také hovoří v jednom případě o výdělku pomocí esoteriky. Ve svém významu zde ryby hovoří o duševních hodnotách, duševním bohatství a co se týče vztahů, pak je tu určitá duševní sounáležitost.

S láskou Saxi