Lenormand na 28.6.2017


HVĚZDA – RYBY – LOĎ

+ SRDCE – DÁMA

První řádek je nádherný, v podstatě je podobný tomu z úterý, jen zde přibyla loď. Jedná se zde o čistý výdělek, o peníze (tisíce), které jsou na cestě. Můžeme je nabýt formou děditství, výhodných obchodů a nebo výhry. Tyto peníze také mohou pocházet ze zahraničí. A ten, ke komu dnes žádný finanční obnos nedopluje, ten bude aspoň o něm snít, nádherně snít, možno si právě těmi sny a svými přáními (myslím zde jen v pozitivním slova smyslu), nějaké peníze postupně do svého života přitáhne. Hovořím zde o magii peněz. Ale každopádně je tu jedno varování a tím je chamtivost. Možno si také někdo dnes zaplatí nějakou hodně drahou dovolenou.

Dnešní karty hovoří o nás ženách, dáma je naše osobní karta. Pro muže tato žena představuje jeho partnerku, manželku, milenku a nebo jen ženu, kterou by si po svém boku představoval. Tato žena bude dnes oplývat láskou, bude z ní vyzařovat, bude spojená, milá, romantická… možno také čerstvě zamilovaná či zasnoubená.

První řádek kromě majetku také může představovat duševní hodnoty a myšlenky na ně, v podstatě vyšší sny, přání a touhy, nejedná se o nic povrchního. A jak se říká, přesně takové hodnoty jdou ruku v ruce se srdcem a tato dáma dnes bude opravdu zářit.

S láskou Saxi