Lenormand na 28.1.2018


Sobota u mě proběhla v pořádku, ale v pátek jsem opravdu měla od rána do večera samé komplikace. Hned ráno jsem jela do jednoho eshopu a po cestě mi volal klient, tak jsem přejela odbočku do dvora, bohužel se nedalo nikde otočit a najet jsem mohla pouze z jedné strany, nakonec jsem auto stočila do jedné odbočky, ale nikde se nedalo zaparkovat, celé jsem to objela, zaparkovala zezadu a došla kus pěšky. Doma jsem se pak pokoušela ušít věnec pod tibetskou mísu, no dopadlo to naprosto katastroficky, ne jen že byl nepoužitelný, ale na podlaze, oblečení a všude okolo byla nalepená výplňová drť. Večer jsem opakovala proceduru na novo, jen s tím rozdílem, že tentokrát ušiji polštářek, opět moje dílo dopadlo nepoužitelnou katastrofou. Dnes jsem byla chytřejší, vše jsem pečlivě změřila, zajela jsem si pro vatu na výplň a konečně se zadařilo. A teď ke kartám na neděli:

MEDVĚD – JEZDEC – LILIE

+ MRAKY – MYŠI

Medvěd představuje sílu, majetek a moc. Je to naše taková pevná půda pod nohami, takové to naše zázemí, kdy nás nic nedokáže rozhodit a stále stojíme pevně na nohou. Tato karta je také spojována s obchody. Naše pozice se stále vytváří tím správným směrem. Jezdec jede dopředu a naše pozice sílí, obchodní příležitosti přicházejí, také se v našem životě může objevit někdo vlivný, kdo vše rozhýbe směrem vpřed. U žen by to mohl být nějaký starší muž, přítel, kamarád… Po této zprávě, informaci, akci, postupu se budeme cítit skvěle, vyrovnaně, zavládne v nás mír, klid a harmonie. Lilie věci srovnává, vyrovnává. Jinak také odkazuje na rodinu a nebo sexuální stránku.

Myši ty nahlodávají ostatní karty až je sežerou, zde by se situace týkala mraků a problémy, starosti, deprese, strach, krize, špatná nálada by zde pomalu a jistě vyšuměla, to je jedna možnost. Já ale tyto dvě karty vnímám jako takové nahlodávání mysli do kterého nevidíme, nevíme ani proč se nám to děje, že by to bylo energií nadcházejícího úplňku? Hlavně se tomu nepoddávat.

S láskou Kateřina