Lenormand na 28.11.2018


Posledních pár dní se mi neskutečným způsobem čistí minulost přes zprávy ze snů, každý den mi přichází nové a nové poselství. Např. před dvěma dny se mi ve snu objevila obrazně řečeno moje životní cesta na které mi byli řečeny všechny moje nedostatky na kterých bych měla zapracovat, obzvlášť jeden z nich je pro těžší, ale také mi bylo řečeno, že toto není můj poslední život na zemi, tak jsem si opět ověřila informaci, kterou již dávno vím. Na zítřejší den jsem vyložila z nádherných vílích Lenormand a teď ke kartám:

KŘÍŽ – DŮTKY – MĚSÍC

+ MYŠI – PRSTEN

Opět nás zítra čeká osudová záležitost, která nemusí být pro nás jedna z nejpříjemnějším. Kříž odkazuje na karmické záležitosti, zde na začátku ohlašuje událost, která je nám daná, kterou si prostě musíme projít. Ano, můžeme se díky tomu trápit, bude nám připadat, že si na svých zádech neseme opravdu těžký náklad, který nás i bude stahovat dolů, ale tyto události se v našem životě objevují proto, že díky nim máme něco pochopit, něco se naučit, možno nás mají udělat mnohem silnějšími než jsme teď a nebo na druhou stranu stojíme tváří v tvář událostem, které jsem si následkem svých vlastních činů přivolali a z toho máme opět něco pochopit, uvědomit si, že takové věci se prostě nedělají, že nikdo následkům karmy neunikne. Důtky s měsícem mohou být předzvěstí hodně nepříjemného hovoru, je to řešení něčeho z čeho můžeme mít až strach. Po emocionální stránce nás to může až bolet, můžeme zažít opravdové vnitřní zranění. Po energetické stránce se to celé v nás hádá, mele, mám udělat to, nemám? Měsíc má ale dvě tváře, tou lepší by byli hodně dobré vyjadřovací schopnosti, tak se bát? Nebylo by lepší toho využít?

Ano, za nic to opravdu nestojí, myši nás hlodají a hlodají… Ve vztazích, ať partnerských, pracovních či jiných může nastat situace, kdy obrazně řečeno budeme prát špinavé prádlo. Prsten hovoří také o smlouvách, zde by pro nás opět za nic nestála nebo by se vůbec neuzavřela. Když se trápím ve vztahu, který za nic nestojí, tak proč v něm zůstávám? Pokud něco v sobě dusím vůči partnerovi, vůči nadřízenému, kolegům…. nebylo by lepší si promluvit i za předpokladu, že to pro obě strany nebude příjemné? Nemám se zrovna toto dnes naučit?

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz