Lenormand na 29.11.2018


Dnes se v mém životě nestalo nic zásadního, jen jsem se ve snu vrátila na jedno místo, kde se s odstupem času stále vracím, nikdy jsem tam nebyla osobně, ale mám pocit, jako kdybych to tam znala a je tam nádherné moře. Že by zrovna takto ke mě dnes hovořilo podvědomí? A teď ke kartám na zítřejší den:

HAD – DOPIS – HVĚZDY

+ DÁMA – ČÁPY

S hadem mohou dnes nastat komplikace, jak já říkám, cesty dnes nebudou rovné, ale klikaté, věci nepůjdou tak, jak by jsme si představovali, mohou nastat zdržení. Dám příklad, něco po někom budu chtít, mám jasný plán, ale ten dotyčný práci zdržuje, odkládá, vykrucuje se a to je přesně to, s čím jsem já nepočítala. Např. na úřadech nám může chybět např. další papír, další potvrzení. Ne zřídka kdy had odkazuje na rivalitu na pracovišti, konkurenci v obchodech a partnerských vztazích. Může se zde jednat až o hodně zákeřnou osobu. S dopisem dnes had nebude mít dlouhého trvání, pokud by se jednalo např. o pomluvu, pak ta by byla ve smyslu jedna paní povídala, nic opodstatněného co by šlo přímo k jádru věci. Had je zde pouze krátkodobý a nebo nějaký malý nepatrný problém. Protože s hvězdami jsme opět dítě štěstěny. Opět vidíme do předu, plánujeme si věci budoucí, sníme, možno si i v hlavě stavíme vzdušné zámky. Opět nám to pálí, někteří z nás mohou mít až záblesky geniality.

Dnešek je prostě o nás dámách, jaké si to uděláme, takové to i máme. I když s čápi by jsme třeba rády udělali určitou změnu v životě nebo se k ní schyluje, ale zatím ani sami přesně nemusíme hned vědět jakou, jak se přesně dopracujeme k tomu, čemu chceme, k tomu, o čem v naší mysli sníme. To rozhodnutí je jen naše, nikdo jiný se za nás nerozhodne. A co je lepší, stále váhat a stát na místě a nebo se nekompromisně přiklonit k jedné variantě a jít si za ní? Muži dnes budou řešit dilema ohledně určité ženy, které je jim velice blízká. Chci ji, nechci ji, stojí mi to za to? Mám udělat to a to a co mi na to řekne ona? S prvním řádkem by zde had mohl být i o důvěře. Mám ji věřit? Ale stále ji mám v hlavě.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz