Lenormand na 28.5.2019


Dnešní den byl pro mě náročný, se synem jsem čekala skoro dvě hodiny u lékařky, nešla jí tiskárna, takže musím za ní i zítra. Shodou okolností jsem si dnes jela pro svoji novou tiskárnu, po deseti letech jsem se rozhodla, že je vhodná doba pro nákup nové. Zvolila jsem ji v krásné červené barvě. Na úterý jsem vyložila z rozšířené verze mystické lenormand. A teď ke kartám:

RAKEV – SILOVÉ ZVÍŘE – HAD

+ DŮTKY – DOPIS

V kartách na zítřek není patrný žádný pohyb. S rakví věci stojí a nevyvíjí se. S ní se nacházíme v nekomfortní situaci, která na nás nemusí působit dobře po psychické i fyzické stránce. Věci a situace nás vysilují, hrozí, že pokud je neopustíme, pak onemocníme a to je přesně poselství rakve. Proč zůstávat i nadále v nefunkčním vztahu nebo nevyhovujícím zaměstnání? Nebylo by lepší odejít? Pokud v této situaci zůstaneme, pak se úplně normálně utrápíme. Ale pokud odejdeme, zprvu to sice může bolet, ale pak najednou zjistíme, že konečně můžeme létat. Je zde ještě jedno poselství rakve a tím je transformace, vnímám ji zde jako transformaci našeho myšlení, přeměnu toho negativního na pozitivní, uvědomění si toho, že když věci stojí, že se svět nezboří. A v každém stavu vždy můžeme najít něco pozitivního, zde nemusíme čekat v koutě nehybně na zázrak, můžeme začít meditovat a připravovat se na další kroky. Nejsme tu sami, vedle nás je naše silové zvíře, ochranný duch, duchovní průvodce, spřízněná duše… máme podporu v naší situaci. S hadem to chce velkou dávku trpělivosti. Není pozitivní ani negativní karta, jen se s ním věci táhnou. Nastávají různé zádrhely a kličky. Jen my díky hadovi máme tendence si dělat bloky v hlavě a to takové, že přestáváme důvěřovat našim schopnostem a nevěříme ostatním.

U této kombinace mi skočilo, že řešíme malichernosti, nepodstatné povrchní věci, možno nějaký drb a nebo zprávu, která se k nám dostala. Jinak důtky s dopisem mohou odkazovat i na úřední dopis.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde