Orákulum na týden 27.5.-2.6.2019


Na následující týden jsem opět vyložila z Orákula vizí od Ciro Marchettiho a k němu mi zůstaly v ruce dvě karty z Mystického šamanského orákula. A teď k nim:

ÚTĚCHA, LÉČENÍ, PÉČE

IDENTITA, ZKOUMÁNÍ VLASTNÍ OSOBNOSTI, SEBEPOZNÁNÍ

+ ZASTAVENÍ – CESTA KRÁSY

Tentokrát jsem sama byla zvědavá na karty, které na poslední květnový týden vyložím. Hlavním tématem týdne je uzdravování, ať už naše po fyzické a nebo psychické stránce, tak i někoho dalšího z rodiny či blízkých přátel. Je jedno, zda se jedná o zlomené srdce a nebo křídlo, proces uzdravení zde začíná péčí, útěchou a pohlazením. Žena na kartě svírá ve svých rukou bílou holubici, dává ji veškerou pozornost a péči. Je oděna do červené barvy, která zde reprezentuje první kořenovou čakru, která je spojena s pudem sebezáchovy a přežitím. Já ji vnímám jako takovou pevnou půdu pod nohami, ona ji má a tím pádem může nabídnout oporu i někomu dalšímu. Pečovat zde můžeme sami o sebe, o své blízké a nebo třeba i o nějaký projekt. Může se zde objevit i někdo, kdo naopak péči nabídne nám. Tento týden zjišťujeme, kdo vlastně jsme a po čem doopravdy toužíme. Někteří z nás mohou mít dojem, že se vůbec neznají, dovídají se o sobě stále nové a nové věci a stále se nemohou dopátrat konce. Masky jsou i o tom, že vlivem společnosti, rodiny, přátel, určitých strachů a traumat nás to nudí, aby jsme si nějakou masku nasadili a zde právě hrozí, že můžeme ztratit svoji vlastní podstatu. Teď je vhodná doba, aby jsme tyto všechny masky sundali, poznaly svoji podstatu, nemusí to být konečné stanovisko, člověk se poznává celý život, ale to teď není podstatné. Podstatní jsme zde my a to, co doopravdy chceme.

S kartou zastavení můžeme mít dojem, že věci stojí, nevyvíjí se dále. Nemá smysl zde tlačit na pilu, ničeho by jsme stejně nedosáhli. Tato karta nás přímo nabádá, aby jsme si tuto chvíli užili a načerpali novou energii. Dále situaci můžeme využít k tomu, aby jsme se v klidu podívali sami do sebe a do toho, co vlastně doopravdy chceme. Má smysl čekat dál? Chci to tak opravdu? Zastavení vnímám také o trpělivosti, kdy máme dostatek času si promyslet další kroky a zároveň se na ně dostatečně připravit. Pokud se to má stát, tak se to stane, nechme to na Vesmíru. Cesta krásy nás nabádá k tomu, aby jsme ve všem okolo nás viděli, vnímali jen to krásné. Pokud vztah nefunguje, nemá smysl ho napravovat, buď v něm najděte něco krásného a nebo ho opusťte. Vnímejte jen to pozitivní a krásné, pokud je ve vašem životě situace, která je opačná, pak ji buď přetransformujte a nebo ji opusťte. Není zde nic jednoduššího. Cesta krásy je o tom, že v lidech, situacích a ve všem vidíme jen to krásné a to krásné rozšiřujeme dál, jsme světlem. Díváme se na hvězdy, čicháme ke kytkám, tančíme v bouřce… a nějaké pomluvy a škodolibé lidi absolutně neřešíme.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde