Lenormand na 28.8.2018


Na úterý jsem vyložila z pohádkových lenormand a teď ke kartám:

DŮM – RYBY

+ HAD – PES

Dům hovoří o našem domově a o lidech, kteří se v něm nachází, naší rodině a ostatních spolubydlících. Je to místo, kam se rádi vracíme, naše zázemí. S rybami tato kombinace hovoří o financích v rodině, bohaté rodině a nebo o přeorganizování majetku či o našem rodinném účetnictví. Jinak také tyto finance, mohou pocházet od bankovní instituce, dejme tomu nějaké peníze z pojistky a nebo se jedná o hypotéku. Po energetické stránce sice víme, co si nejvíce přejeme, kde je náš vytyčený cíl, ale pomalinku začínáme bilancovat, chvíli to tak chci, mám v hlavě jasno a za chvíli je vše o sto osmdesát stupňů jinak a najednou si nejsem jista ničím. Že by jsme si přestali věřit?

Přesně o tom totiž hovoří další řádek. Had se psem přímo odkazuje na zklamanou sebedůvěru a teď ke komu? K sobě a ke svým schopnostem a nebo nevěříme ostatním či jednomu určitému člověku? Co když to zase nedopadne? Co když mě zase zklame a nebo zklamu já jeho?

Celé to na mě působí tak, že jsem už skoro v cíli, ale objevili se nějaké zádrheli, komplikace, možno dlouhodobějšího charakteru. Tak a teď zbývá ještě doložit ten a ten papír, musíte počkat na lhůty banky. Tak jak jsem psala výše, tak si to také můžeme komplikovat sami svoji nedůvěrou. A co z toho pro nás plyne? Neřešte nesmysly okolo a místo toto se soustřeďte jen na cíl. A pokud opravdu nastanou nějaké komplikace, pak si prostě musíme chvíli počkat, ale do cíle dojdeme stejně.

S láskou Kateřina

Ceník služeb