Andělská tarot na týden 27.8.-2.9.2018


Na následující týden jsem vyložila z příjemného tarotu Andělů strážných od Doreen Virtue a teď ke kartám:

DEVÍTKA HOJNOSTI

Život je báječný! Vaše tvrdá práce a oddanost vašim snům vám přinesou klid a spokojenost. Nespěchejte a užívejte si pokojné chvíle rozjímání a pohody. Dopřejte si drobné luxusní dárky. Finanční jistotu a nezávislost, které si nyní užíváte, jste si zasloužili.

PĚTKA EMOCÍ

Důležitou součástí uzdravení je odpuštění. Odpusťte sami sobě i svým blízkým, abyste všichni mohli jít dál. Zármutek je přirozenou součástí života. Požádejte své anděly nebo své milované, aby vám pomohli projít procesem rychle a mohli jste se vrátit na cestu radosti.

DEVÍTKA EMOCÍ

Toto je kouzelné období vašeho života, kdy se plní vaše přání a sny se stávají skutečností. Možná to vypadá, že vás štěstí přímo pronásleduje: Toto šťastné období je ale vlastně jen odměnou za to, jak jste báječní a láskyplní. Andělé vás žádají, abyste si užívali života a více se bavili!

Devítku hojnosti nazývám jako takovou kartu sklizně, kdy právě tento týden sklízíme to, co jsme dříve zaseli. V zaměstnání budeme pochváleni za dobře odvedenou práci, někdo dokonce může být povýšen a nebo se tato pochvala projeví na vyšším finančním ohodnocení. Finance můžeme očekávat i z jiných zdrojů a nemusí se jednat o malé finance. Nezadaní budou mít velkou šanci se seznámit se zajímavým protějškem, je zde možnost navázání nových partnerství a zároveň upevnění těch stávajících. Každopádně se po nás zde chce, aby jsme se již nevraceli k minulosti, přestali se rýpat ve starých křivdách a všem okolo včetně sebe odpustili. Pokud se nám to podaří, pak nás čeká nádherná budoucnost. Poslední karta je karta splněných přání, přináší sebou štěstí, lásku a naplnění.

S láskou Kateřina

Ceník služeb