Lenormand na 3.11.2017


DÍTĚ – KOSA

+ PES – LILIE

Dnes jsem pro odměnu sáhla po jiném balíčku Lenormandek než obvykle. Z dnešních karet je na první pohled vidět, že je pátek, žádný stres, bezstarostnost a klídek…

Dítě zde může hovořit přímo o dítěti, dětech a nebo je to přeneseně nový začátek, nová šance. Kdy bezstarostně, důvěřivě, naivně, vidíme jen ten začátek cesty, nevidíme, jak bude pokračovat, ale my to riskneme. Můžeme začít teď hned, zčista jasna a bez rozmyslu. Kosa zde kromě toho, teď hned, může být pro nás také upozorněním a varováním, zde před naši naivitou, důvěřivostí a lehkomyslností. Neskákejte do ničeho nového bez rozmyslu a raději si vše v klidu rozmyslete. Jinak je konec pracovního týdne, tak někdo opravdu naráz vše hodí za hlavu, nebude nic řešit a bude si jen hrát.

Při druhé kombinaci mě napadají spojení: rodinný přítel, mladší milenec, přátelství ze kterého se vyklube (vyklubal) milenecký vztah. Pes představuje přítele, kamaráda, převážně, ale není to pravidlem, pokud je to partner, pak je mladší, proto tato karta také hovoří o synovy. Vlastnostmi psa je věrnost, stálost, od teď až do konce, důvěřivost, vytrvalost… takže tato karta kromě osoby může představovat i její vlastnosti. Tady by se týkaly lilie, naší rodiny. Energeticky je lilie vyrovnanost, klid, mír a čistota, harmonická rodina, harmonický pevný vztah?

S láskou Kateřina