Lenormand a Myšlenky moudrosti na 4.11.2017


Když zrekapituluji svůj dnešní den… ach ta moje naivita! V mém případě se nestalo sice nic až tak zásadního, ale i tak mi přítel svoji nevědomostí trochu znepříjemnil život. Jinak zbytek dne jsem zažila v klídku a pohodičce. A na sobotu nám padly tyto karty:

MYŠI – DOPIS

+ KNIHA – PRSTEN

Ten, kdo dnes čeká na nějakou zprávu, tak jako já, tak ten se jí dnes nemusí vůbec dočkat. Myši ji sežerou a ona k nám nedojde, to stejné se může týkat i nějaké smlouvy, pokud dnes máme uzavírat, opět z toho sejde. Nemusí z toho přímo sejít, ale tato kombinace také hovoří o zpoždění. Myši představují jakoukoli ztrátu, také dluhy, trápení, něco je ve špatném stavu, rozpadá se, nefunguje to. My se dnes můžeme kvůli této zprávě, informaci, drbu trápit. Trápit jak kvůli jejímu obsahu, tak i kvůli tomu, že se vlastně nic nedozvíme, že se tato zpráva po cestě k nám někde sekla. Jinak tato kombinace ve mě evokuje i dluhopis a nebo směnku.

Celé je to o tom, že je něco ve vztahu skryté, něco co my nevidíme. A teď v jakém vztahu? V pracovním? V partnerském? Jak dál bude pokračovat tento vztah? To je mi záhadou. Nemáme žádné informace. Hodně ošemetná situace. Možná ještě na tuto informaci nedozrál čas a nebo to není dané? Jasně, tato kombinace pro nezadané také může hovořit o vztahu, o kterém zatím nemají ani tušení. A nebo že by utajovaný, milenecký vztah?

Vytvářím si nové, nádherné systémy přesvědčení.

Život je velmi prostý. Své zkušenosti vytvářím pomocí vzorců myšlení a cítění. To, čemu věřím a co myslím o sobě a o životě, se stává mojí pravdou.

S láskou Kateřina