Orákulum a Jak si správně přát na 5.11.2017


Na dnešní den jsme vyložila z Nanebevzatých Mistrů od Doreen Virtue a jednu kartu na zamyšlení od Pierra Franschhe „Jak si správně přát“.

OTEC, MANŽEL, BRATR, SYN

PRIORITY

První karta se týká mužské části, našich mužů, partnerů, otců, kamarádů, bývalých partnerů… Budeme řešit záležitosti, které se budou týkat vztahu s nimi. Je tu velká možnost, že napravíme již trvající vztahy, máme šanci se zbavit starých zranění, máme šanci je vyléčit. A také je tu možnost, že nějakého důležitého muže potkáme. Na energetické úrovni tato karta hovoří o zharmonizování naší energie, je tzv. uzemnění, ustálení.

Druhá karta hovoří o našich prioritách. Měli by jsme si ujasnit, co je pro nás v životě nejdůležitější. Nemůžeme se věnovat více věcem zároveň, je to časově nemožné. Na prvním místě je pro mě to, na druhém je tamto, na třetím zase toto… Pokud něco opravdu chcete a je to na prvním místě, pak si přeorganizujte čas tak, aby jste si na tu svoji činnost vždy vyčlenili nějaké to volné místo. Je lepší věci dělat po částech, jednu postupně po druhé, než vše naráz.

„Důvěřovat si znamená věřit sám v sebe.“

S láskou Kateřina