Lenormand na 3.2.2017


SRDCE – ČÁPY – SLUNCE

+ VĚŽ – KNIHA

Je to zvláštní, ale čtvrtý den po sobě mi ve výkladu vyšla kniha, která představuje tajemství.

Srdce symbolizuje lásku, novou lásku, cit, romantiku a věci, které cítíme srdcem a od srdce. Tato láska, tato srdečnost přinese na našeho života velice pozitivní změnu. Pro nás to bude naplnění, teplo, energie, vitalita, optimismus a někdo získá zpět svoji sebedůvěru. Toto je po včerejším dni opravdu nádherná kombinace, slunce projasní náš den a my uvidíme věci v jasném světle. Slunce je odpověď „ano“ na naši otázku. Možná také mohu hovořit o našem změněném vnímání světa a dění okolo sebe, vnímání lásky, vnímání srdcem… toto je náš zisk, naše vítězství.

Kdo změní myšlení, tak dnes ani nebude myslet na to, že je osamělý, vypustí to z hlavy a nebo svoji osamělost bude před ostatními tajit, nebude o ní mluvit. V dalším případě tato kombinace mluví o nečekaném, utajovaném rozchodu, odloučení a samotě. Já věž vidím i jako způsob života, průběh života a životní cestu, v podstatě je to dlouhověkost, bude nám sice dnes nádherně, ale to, jak to vše dopadne, jak budeme dál žít je zatím pro nás skryté a nebo to nemáme vědět či je v našem největším zájmu to nevědět. Kdo dnes bude řešit úřední záležitosti, pak se setká z nevyzpytatelnou, neprůhlednou úřední osobou.

V dřívějších dobách se říkalo, že čápy nosí děti. S dítětem přijde do života nová láska, radost, která potěší srdce. Pro někoho je toto naplnění, něco získá a následuje oslava. Věž s knihou hovoří zde jasně o matrice. – toto je poslední význam těchto pěti karet dohromady.

S láskou Saxi