Lenormand na 3.6.2018


Na neděli jsem vyložila z mých oblíbených lenormand a teď ke kartám:

SRDCE – DŮTKY – DÁMA 

+ LILIE – KŘÍŽ

Jako první mi z balíčku samo od sebe vylítlo srdce, takže dnes se bude den točit okolo našich srdečních záležitostí. Na jednu stranu se cítíme super, jsme spokojení a děláme věci od srdce a věci, které nás těší, ale na druhou stranu jsme stresovaní, je možné, že se to v nás milé dámy vše hádá jako kdyby nás někdo ranil, zažíváme takový emocionální konflikt, buď sami se sebou a nebo s okolím. Dnes také pozor na žárlivost a zbytečně se nerozčilujte, nedělalo by nám to dobře na zdraví. Jinak tato kombinace může hovořit o rozhovoru, debatě o lásce či srdečních záležitostech. A jak jinak než jako poslední karta jsme my ženy, takže je opět vše na nás, pokud se nebude chtít stresovat, pak se stresovat nebudeme.

A o tom hovoří i následující karta, lilie mi také sama vylítla z balíčku. Ta veškeré spory a vše urovnává, pokud je nějaký problém, pak se vyřeší a nebo se s ním smíříme. Je to také hlavní rodinná karta. S křížem jako kdyby nám někdo a nebo něco stále bralo klid, ale na druhou stranu také vzniklý spor (v sobě, s okolím) můžeme uzavřít, prostě navrhneme smír, srovnáme v sobě energii, uzavřeme to a jdeme dál. Jinak tato kombinace hovoří o konci sexuálního, mileneckého vztahu a nebo o období bez sexu.

Dnes se opět v kartách vidím, upekla jsem úžasnou bezlepkovou veganskou buchtu s třešněmi, hrála jsem si s ní dvě hodiny a přítel mi dost nevybíravým způsobem řekl, že ji jíst nebude a to jsem dělala buchtu na jeho přání. Holt se budu muset smířit s tím, že on jí jen nezdravou českou klasiku a přes to nejede vlak.

S láskou Kateřina