Poselství Archandělů na 2.6.2018


Pátek byl pro mě velice zvláštní, od rána jsem po celém týdnu odpočívala a věnovala jsem se umělecké tvorbě, nic zásadního jsem neřešila, jen ty energie na mě už od probuzení byly hodně těžké, až teď k večeru se zatáhlo, trochu zapršelo a energie se uvolnily a já v podstatě začala volně dýchat. Na sobotu jsem pro odlehčení vyložila z karet „Poselství Archandělů“ od Doreen Virtue. A teď ke kartám:

DÝCHEJTE

Archanděl Rafael: „Několikrát se zhluboka nadechněte a pomalu vydechněte, abyste probudili svoji energii a osvobodili se od starých návyků.“

CITLIVOST

Archanděl Haniel: „Jste nyní mimořádně vnímavý vůči energiím a emocím. Respektujte sebe a své pocity.“

První kartou se řídím už od dnešního večera, jak se pročistil vzduch, otevřela jsem okno ve studiu, poprvé od té doby, co mám kočičku (u té příležitosti jsem ho zabezpečila, aby nevyskočila na ulici), sedím, poslouchám zpěv ptáčků a pomalu prodýchávám. Tímto cvičením se krásně uvolníme, propustíme ze sebe stres a naše mysl se okysličí. Vše špatné a negativní z nás odejde. Mám tu výhodu, že bydlím na okraji Brna a okolo sebe mám nádhernou přírodu, hned za domem mi teče řeka okolo které je nádherná procházka. Pokud můžete, pak dnes neseďte doma a místo toho se jděte vydýchat někam do přírody, dnes vám to udělá dobře. Druhá karta nás opět vyzývá k pobytu v přírodě, jsme vnímavý lidé a v přírodě se naše vnímavost ještě o něco prohloubí. Dnes se pokud možno vyhýbejte stresujícím situacím a všemožným jedům v potravinách, o alkoholu to platí také, dnes nám bude stačit jen trochu a nemusí to každému udělat dobře. Dnes prostě nic neřešte a relaxujte!

S láskou Kateřina