Lenormand na 30.1.2018


MRAKY – HORA – PES

+ DŮTKY – JEZDEC – HAD

Tak si říkám, kde mám začít. Dnes nás mohou přepadnout chmury díky dlouhodobému problému. Stojíme na místě a ne a ne se hnout dále. V podstatě ten problém, překážka, blok je pro nás takový nejasný, vůbec do něho nevidíme. Cítíme krizi a nejistotu. Možno se před nás někdo postavil a teď nás přes sebe nechce pustit dále, je neústupný. Dnes to opravdu nevyřešíme i kdyby jsme na stavěli na hlavu. Je také možné, že jsme se zklamali v příteli a nebo situace, která šla dřív dobře najednou začala stagnovat. Není vhodná doba na řešení, nejlepší je nechat věc chvíli plynout, mraky ty se za chvíli rozeženou a my uvidíme jasněji.

No a jak jinak, jsme ze všeho nervozní, stresovaní, myslí se nám honí nadcházející komplikace. Ženy by mohli mít v sobě vnitřní rozpor ohledně nějaké rivalky, obchodníci zase mohou řešit konkurenci. Pozor na svoje emoce, někdo se může dnes i vztekat, proč to nejde, proč mám jen samé problémy?

Zkuste se na celou situaci podívat z nadhledu, život není každý den dokonalý. Místo hledání řešení se raději dnes věnujte sami sobě, vyčistěte si mysl, meditujte… můžete se zabavit i nějakou fyzickou prací a nebo tvorbou. Dny okolo úplňku bývají trochu náročnější na naše emoce, snažte se jim nepoddávat.

S láskou Kateřina