Lenormand na 31.1.2018


Občas si říkám, jak trefně na dané období padají karty. Ve středu ve 14:26 nastane úplněk ve znamení lva. Bude zvláštní a to nejen proto, že je to druhý úplněk v jednom měsíci, ale také zároveň dojde k zatmění měsíce, který bohužel na našem kontinentu neuvidíme. Tento úplněk bude další super úplněk, k tomu také přezdívaný modrý a díky zatmění má další název a tím je krvavý. Během úplňku se doporučuje jednodenní půst, tělo se pak snáze zbavuje toxinů a pročišťuje se, po půstu se ideální lehká strava. A teď ke kartám na středu:

MEDVĚD – MRAKY – HAD

+ PTÁCI – ČÁPI

Medvěd je naše pevná půda pod nohami, naše takové to zázemí, kdy pevně stojíme a nic nás nepodkopne. Bývá spojováno s majetkem, vybudovanými věci a takovou tou naší silnou pozicí ve společnosti. Ženy medvěda hodně spojují se zázemím, které jim dává muž a oni se pak s ním cítí v bezpečí. Jinak medvěd také představuje obchodní aktivity. S mraky jsou obchody v nedohlednu, není jasné, jak se budou vyvíjet dál, objevili se problémy a komplikace, možno se to táhne již nějakou dobu. Pokud je medvěd muž, pak nevíme jak s ním dál, nevyznáme se v něm, možno někde v hlouby tušíme, že je v tom i nějaká další žena a nebo ten muž nevíme proč cukl, začal se vykrucovat. V nejlepším případě je možné, že má jen špatný den, je zamračený, negativně naložený a všude hledá jen problémy. Mraky zde dnes ohrožují naše zázemí a my díky jim můžeme být mrzutí.

No, z této změny, z této předchozí situace začínáme být nervozní, někdo pociťuje i určitý strach. Možno by jsme měli něco změnit a nebo chceme něco změnit a opět nás ovládl strach.

Tak, ještě že je ten úplněk, v klidu si promyslete co od života chcete, co by vám udělalo radost a napište si svoje přání na lísteček. Já vždy používám malé barevné papírky, na lásku červený, na finance, zázemí a léčení zelený, bílý je univerzální. Ale můžete i použít růžový, oranžový, žlutý… Na papír napište svoje přání ve stylu „Chci“, já vždy píši Žádám tě Vesmíre o …. Děkuji. Chvíli nad lístečkem u svíčky relaxuji a pak lísteček o svíci zapálím, spálím a popel pustím po větru. U pálení intenzivně myslím na své přání, jakmile se spálí, vždy poděkuji, poděkuji opět když vypouštím popel.

S láskou Kateřina