Lenormand na 30.5.2019


Dnešní den byl pro mě o něco lepší než ty předchozí, sice vše není na sto procent, ale já si nestěžuji. Do teď jsem se nezastavila, takže jsem neměla čas přemýšlet o nesmrtelnosti chrousta. Jediné, co teď u mě vázne je ten eshop, najít název, který by se mnou na sto procent rezonoval, aby byl originální a neprovázela ho špatná historie a zároveň k němu objevit volnou doménu, tak to není ze dne na den. V tom si myslím, že mám od rána jasno. Na zítřejší den jsem vyložila z pohanských lenormandek. A teď ke kartám:

JETEL – KOSA – HAD

+ SLUNCE – PRSTEN

Ústřední karta dne je jetel, s ním se snažíme věci moc do hloubky neřešit. Užíváme si sluníčka, bouřky, každodenních povinností, něco jen tak pro radost si můžeme koupit. Jetel hovoří o takovém to každodenním štěstí. To nám může trochu zkomplikovat kosa, která visí nad námi a říká nám pozor, pozor, něco zde není v pořádku. Pokud budu pokračovat takhle, pak si natluču pusu. S jetelem máme tendence tyto problémy, tyto nenadále komplikace a zvraty zmenšovat, nezaobírat se jimi do hloubky. Já zde kosu vnímám jako takový mezník, kdy na jednu stranu jsme v rámci našich možností spokojení, možná nás také potká nějaká příjemná záležitost, která přijde nečekaně. Mohlo by se i jednat o nějakou menší výhru. Ale na druhou stranu jsou v našich životech věci, které nejdou přesně podle našich plánů. Věci se táhnou, nastávají různé kličky a průtahy, lidé se vymlouvají ze svých povinností, nejde to prostě tak, jak má. Had občas odkazuje na konkurenci, pomluvy a milenecké vztahy. Obecně tato karta je o trpělivosti.

Naopak druhý řádek je nádherný. Slunce je nejsilnější karta. Zde s prstenem hovoří o příjemném a naplňujícím vztahu, o takovém, který nám do života dává opravdu hodně. Slunce hovoří o světle, teple, energii, optimismu a o víře sama v sebe. Probouzí v nás kreativitu a občas přináší do našeho života určitý trimf. Zde může být tím triumfem právě náš vztah a nebo jakýkoli jiný vztah jako je pracovní, kamarádský či hovoří přímo o nějaké pro nás hodně výhodné smlouvě díky které něco získáme.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde