Tarot na 31.5.2019


Dnešní den jsem měla od rána příjemný. V klidu a nerušeně jsem si udělala vše, co jsem potřebovala. Na zítřejší den jsem vyložila z tarotu Arcanum. A teď ke kartám:

ČTYŘKA POHÁRŮ – PÁŽE HOLÍ + DVA POHÁRY – SMRT

Výklad na pátek pojmu intuitivně. Čtyřka pohárů je jedna z karet, která mi hodně vychází, když si dělám výklad sama pro sebe. Vnímám ji jako kartu takové té v uvozovkách věčné nespokojenosti. Něco v životě máme, po určité stránce se může i dařit, ale nám je to stále málo. V partnerství, manželství, zaměstnání a nebo v životě můžeme mít pocit, že naší situaci schází ten správný náboj, pohltil nás stereotyp. Zde se doporučuje najít si nový koníček, v partnerství se např. pomilovat na netradičním místě a nebo si zajet na dovolenou. Chce to prostě něco nového. Jinak s pážetem holí je zde přesná odpověď na to, co dělat s tou naší nespokojeností. Ano, máme v sobě vášeň, máme zapálení pro tu určitou věc, ale chybí nám výdrž a to je ten problém. Jinak nespokojení můžeme být také proto, protože věci zde nejsou přesně podle našich představ, pocitově můžeme být z toho až otrávení. Ale dnes je to opět celé o nás, moje rada zní: vydržet, vydržet a hlavně neuhýbat! No jo, ale co když to páže holí hovoří o muži, který není schopen splnit svoje závazky a ta nespokojenost pramení právě díky němu?

Poslední dvě karty mi zůstali v ruce zároveň, takže je beru jako celek. Dva poháry jsou o lásce, ta může zde být buď k nějakému konkrétnímu člověku a nebo k nějaké činnosti do které dáváme opravdu vše. Ale když něco není dle našich představ, něco nejde tak, jak by mělo, tak se prostě trápíme. Smrt pro některé z nás bude koncem určité životní etapy. Konec lásky, od milování? Ano, bude to chvíli bolet, ale pak si uvědomíme, že tento konce je pro nás osvobozením. Pro ostatní smrt bude takovým zastavením, možno se v něm i zrodí něco nového. Chvíli se zastavíme proto, abychom později mohli opět povstat.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde