Lenormand na 4.10.2017


VĚŽ – KVĚTINY

+ PÁN – DÁMA – SLUNCE

Tak a úterý máme skoro za sebou a já se s vámi podělím o svůj dnešní příběh. Moje autíčko si opět půjčil přítel, ač mi sliboval, že v pondělí je to naposledy, tak jsem byla nucena si půjčit auto od mamky, jinak bych se nikam nedostala, v tom nejhorším dešti jsem si pro něj musela pěšky dojít přes dvě ulice. Sedla jsem si do něj a vyrazila, venku pršelo, hlavou se mi honili nenávistné myšlenky na přítele, že kvůli němu se musím tak omezovat, viděla jsem jen černo a najednou rána a skřípání… špatně jsem se vytočila okolo sloupu, odřela jsem zadní dveře a blatník. Negativní energie ve mě stále stoupala… přes výlohu obchodu jsem si prohlížela svíčky a nepostřehla, že existuje mezi mnou a svíčkami nějaké sklo… narazila jsem a rozbila si ret. Toto je přímo vzorový příklad toho, jak se negativní mysl dokáže zhmotňovat do reality. Proto je tak důležité vždy zachovat chladnou mysl a připouštět si k tělu jen to pozitivní. Byla to pro mě další zkušenost. A teď si představte, co by takový dlouhodobý stav mysli dokázal napáchat za neplechy v našem životě. Proto je vždy lepší se nad každý problém povznést a podívat se na něj i z druhé strany.

A teď k dnešním kartám. Věž sice hovoří o samotě, odloučenosti, opuštěnosti… ta dnes pro nás bude prospěšná, budeme v ní spokojení, šťastní, budeme si jí užívat. Pokud dnes někoho čeká jednání s úřady, pak vše vyřídí ve svůj prospěch. Pokud květina představuje osobu, pak se jedná o mladší příjemnou ženu, zde by se setkání s touto ženou dnes nekonalo, mohlo by se jednat i o rozchod. V zaměstnání by toto spojení hovořilo o příjemné samostatné práci.

Další spojení je také nádherné. Pán kromě osobní karty mužů hovoří i o naší osobnosti, já hodně u této karty říkám, že záleží jenom na nás, my sami jsme strůjcem svého osudu. Dáma opět kromě osobní karty nás žen hovoří o ženském principu, o naší jemnosti, intuici. V podstatě kromě páru dvou lidí vnímám tuto dvojici jako jin a jang, takové spojení, najití kompromisu, najití správného středu. Jako poslední karta vyšlo slunce, to hovoří o světle, teple a energii. To je ta správná cesta, tak to má být. Slunce hovoří i o optimismu a o důvěře.

S láskou Kateřina