Lenormand na 6.12.2017


Úterý bylo pro mě opravdu hektické. Po jedné hodině odpolední byla ucpaná silnice a auta v koleně, běžně je touto dobou prázdná. Nákupní centrum bylo před druhou také plné a to jsem jela jen pro Mikuláše pro děti, jak se říká, nic se nemá dělat na poslední chvíli. A zítra musím opět vyrazit pryč, včera mi volali z finančního úřadu kvůli blbosti, ale bohužel se tam musím do konce roku zastavit osobně, nechci to odkládat. A teď  ke kartám na zítřejší den.

JETEL – MYŠI – PŘEDKOVÉ

+ STROM – HORA

No, nelíbí se mi karty. Jetel, ten sice hovoří o určité výhře. O takovém tom každodenním štěstíčku, kdy vyjde slunce a my se radujeme, je bouřka a my se radujeme opět a nebo si něco hezkého koupíme a tím si tu radost uděláme. Ale myši nám tyto hezké chvíle budou nahlodávat až je mohou sežrat úplně. Takže výhra ve sportce opět dnes nehrozí, vím to dopředu, ale jsem nepoučitelná, mě to prostě baví. Jinak myši zde také hovoří o nahlodávání mysli, o starostech. Ty budou mít s jetelem krátkodobé trvání a nebo tyto starosti budou malicherné, nepodstatné. Celkem mě překvapila v tomto kontextu poslední karta z přídavného balíčku s názvem předkové. V těchto dnech před Vánoci zesnulí chodí k nám na návštěvu, takže je možné, že někdo dnes pocítí jejich přítomnost. Ale jinak tato kombinace na mě působí dojmem, že dnes můžeme na chvíli ztratit spojení s duchovním světem, v tomto stavu je to pochopitelné, před lety, když jsem se začala otvírat, zjistila jsem, že když se trápím, mám chmury, deprese, pak je i mrtvo i v mojí hlavě a veškerá komunikace s vyššími silami je ukončená.

A dnes nás opravdu bude blokovat nějaký problém. Naše životodárná energie bude blokována. Náš životní prostor bude omezen, jsme utiskováni, omezováni, dusíme se. A teď je to skutečný problém a nebo máme blok ve své hlavě?

A to mě zítra čeká ten finanční úřad, tam problém nevidím, spíš to vypadá opět na kolonu, dnes jsem stála už před tunelem, celou cestu v tunelu, k jedné křižovatce a volno až za druhou.

S láskou Kateřina