Lenormand na 7.12.2017


Nejdřív zrekapituluji svůj dnešní den. Od rána mi bylo prakticky až na pár detailů super, byla jsem pozitivně naladěná, výjimečně jsem nestála ani v koloně, na úřadě byli na mě také všichni milý a příjemný. Dnešní myši pro mě představoval přítel, od rána mě průběžně svoji nervozitou nahlodával. Večer to vyvrcholilo nepředstavitelnou bolestí hlavy, kdy jsem si musela na hodinu jít lehnout. Menší ztrátu pro mě představoval předem zaplacený balíček, dnes byl poslední termín doručení a někde se po cestě vypařil. Tímto jsem tento rok na čísle devět v nedoručených balíčcích. Tak ten můj čakrový ručník udělal aspoň radost někomu jinému. Jsem zvědavá, zda se někde nevypaří po cestě balíček s tibetskou mísou, kterou mám objednanou, nechám se překvapit. A teď ke kartám na zítřejší den.

DÍTĚ – PŘEDCI – DŮM 

+ CESTY – ČÁPI – STROM

Opět mi na prvním řádku vyskočili předci. Jsou mezi dítětem a domem, jako kdyby se na nás a naši rodinu přišli podívat. Dítě zde také může přeneseně představovat nový začátek, který se týká našeho života, naší rodiny. S domem by se jednalo o pevné základy, zázemí, oporu. Že by nás na tento náš nový život navedli naši předci? Já o tom s moji maminkou jsem přesvědčena. Tam kde jsem, jsem také zásluhou svojí mrtvé babičky, maminčiny maminky. Také tyto karty pro nás mohou být upozorněním, že od začátku, kdy jsme začali nový život, ať už v jiném domě, s jiným partnerem, kdy jsme to staré zahodily a začali jsme na novo, tak tenkrát někdo zemřelý u nás stál a teď když už máme něco za sebou vybudováno, tak se přišel opět na nás podívat.

A my opět stojíme na křižovatce. Chceme udělat nějakou zásadní životní změnu. Další krok na naší cestě, ale tentokrát váháme. Nevíme, mám to udělat či nikoli? A oni, naši předci (babička, maminka, tatínek…), stojí opět vedle nás a tiše nás podporují.

Dnešní karty ve mě zanechali hodně, vím přesně čeho se situace v mém životě týká.

S láskou Kateřina