Lenormand na 6.2.2018


Na úterý se opět vracím k mým oblíbeným lenormandkám, dnes jsem vyložila z Mystické lenormand. A teď ke kartám na úterý:

HVĚZDY – JETEL – SRDCE

+ KNIHA – MRAKY

První řádek je naprosto nádherný. Hvězdy nám dávají naději na příznivé vyhlídky do budoucnosti, na naplnění našich nejtajnějších přání. S hvězdami jsme dítě štěstěny, s jetelem ve správný čas na správném místě, jsme zvýhodněni díky šťastné náhodě, jako kdyby jsme měli víc štěstí než rozumu a jak jinak než že to potěší i naše srdce, dokážeme se radovat ze slunce, z bouřky…  V podstatě dnes zažíváme velké štěstí, náhlé štěstí, pro někoho bude znamenat velkou výhru. Hvězdy hovoří také o naší čisté mysli, kdy vidíme do předu, můžeme mít až občasné záblesky geniality, blik a nápad je tu. Ano, my vidíme, my víme, ale s jetelem by jsme mohli brát v potaz jen věci, které jsou vidět jen na povrchu, jen tu krásnou slupku, obal. A nebo jsme si věci dopodrobna nepromysleli? Hlavní přece je, že cítíme láskyplnou atmosféru, že to tak cítíme od srdce.

Ano a na druhém řádku se to ukazuje. Něco je před námi dnes skryto. Kniha ukrývá tajemství a toto tajemství je zahaleno mraky, takže do toho dnes prostě neuvidíme. Možná také dnes není vhodná doba na to, aby jsme do knihy tajemství nahlédli. Také dnes někdo může ve svém ráji zažít i nečekané starosti, na jasné obloze se objeví mráček. Po každé bouřce vždy vysvitne sluníčko, takže i tyto starosti nemusí mít dlouhého trvání.

S láskou Kateřina