Lenormand na 7.2.2018


Zrekapituluji-li dnešní den, pak pro mě byl až na pár ranních nepříjemností velice příjemný. Ráno jsem vezla kočičku k veterinářovi a doma se mi za nucené vězení v přepravce trochu pomstila, zanechala mi na podlaze malé nepříjemné překvapení, tak jsem ji trochu vynadala a dalšího půl dne byla uražená a nebavila se se mnou. A teď ke kartám na středu:

KOTVA – PRSTEN – DŮTKY

+ MEDVĚD – SÍLA ZVÍŘAT

Hlavním tématem dne bude náš vztah, ať již partnerský a nebo jakýkoli jiný jako je např. pracovní či budeme řešit nějakou smlouvu. My jsme k tomu vztahu pevně připoutáni, nemůžeme se od něj oprostit, v partnerských vztazích se může jednat o závislost na partnerovi, je jedno, zda je citová a nebo je vztah držen čistě kvůli materiálním hodnotám nebo se může jednat o úplně jinou závislost. V podstatě i manželská a nebo pracovní smlouva je určitý druh připoutanosti. Důtky představují po energetické stránce vnitřní spor, hádky, stres. Kdy budeme něco řešit a můžeme být z toho nervozní, vzteklý až agresivní. Důtky jinak ve svém hlavním významu hovoří o debatách a ty se mohou vést jak v klidném, tak i v agresivním tempu. V jakém dnes? O tom již důtky nehovoří. V podstatě když to shrnu, pak dnes můžeme mít prostě jen všeho nad hlavu.

Ale naši pevně danou pozici nám dnes nikdo nevezme. Medvěd představuje sílu, majetek a moc. Je to naše pevná půda do nohami. Nikdo a nic nás dnes nepodkopne. Co jsme si vybudovali, to nám i zůstane. Také můžeme mít na svoji straně mocného ochránce. Medvěd se sílou zvířat je hodně silné spojení. Každý člověk má svoje totemové zvíře, to je jedna možnost výkladu. A nebo nám pomáhá nějaká naše spřízněná duše z minulých životů, může být s námi v tomto reálném světě a nebo nás podporuje z jiného světa. Ale hlavní je, že nejsme na vše sami.

S láskou Kateřina