Lenormand na 6.7.2019


Musím se smát, jak se mi dnešní předpověď vyplnila. Přítel dnes nečekaně musel do práce, syna si včera ukořistila babička, takže jsem zůstala nečekaně sama. Před polednem jsem se rozhodla, že si zajedu do obchodního domu pro vložky do trekových bot. V podstatě jsem nic podstatného nepotřebovala. Tak jsem se jen stavila do zdravé výživy a do drogerie abych se podívala na nějakou zubní pastu bez fluoridu, docházela mi a také jsem přemýšlela o nějakém přírodním oleji na vrásky na obličeji na které mě upozornila moje milá maminka před pár dny, já sama bych si jich vůbec nevšimla a neřešila bych je. Ale ona mi svoji poznámkou nasadila brouka do hlavy, toto maminky dělají, zvlášť ta moje je na to expert. Ještě před tím než jsem odjela mě přítel po telefonu poprosil, zda bych mu z jednoho konkrétního obchodního domu nedovezla pár kousků jeho oblíbeného nápoje, zprvu jsem odmítla, protože jsem jela jinam a také se mi s tím nechtělo tahat. Nakonec jsem mu zavolala s tím, že stejně nemám nic na práci a že mu pro to zajedu. Posléze jsem se přemístila autem z jednoho obchodního domu do druhého, vlezla do potravin plných lidí, chvíli mi trvalo něž jsem se přiblížila k cíli a ouha, bylo vyprodáno. Přítel mě poslal zpět do obchodního domu, kde jsem byla poprvé. Tam jsem vlezla opět do plných potravin. Celkově mi můj výlet zabral přesně dvě a půl hodiny, pokud bych jela jen pro své věci, byla bych za hodinu doma. A pak že vztah není omezující. Není to ale jen z mé strany, přítel pro mě dělá to stejné a přesně o tom je ta rovnováha. Na sobotu jsem vyložila z 56 Geja lenormand a jednu kartu jsem vyložila z Myšlenek moudrosti pro život v radosti. A teď ke kartám:

DIVADLO – STROM – MĚSÍC

+ DOPIS – RYBY

Takové nemasné neslané, řekněme takový den bez vážnějších výkyvů. Divadlo je o nás a o naší hře, kterou jsme rozehráli. Tak a teď se ukáže jak to celé pro nás dopadne. Divadlo je i o maskách a různých našich pravdivých i nepravdivých tvářích, ukazujeme jen ty, které chceme aby okolí či naši nejbližší viděli. Se stromem je zde velice pravděpodobné, že pro mnohé je tato hra jejich životní partie. Pokud vyhrají, pak velice zásadně změní jejich život. No jo, ale strom je také o tom, že zde není ještě žádná odezva, věci stojí a my vytrvale čekáme. A když se stále nic neděje, tak začínáme být nervozní a objevují se pochybnosti. Udělala jsem to správně? Neměla jsem místo toho udělat raději tamto? Měsíc zde také může hovořit o strachu z výsledku. S ním veškeré pochybnosti a obavy vylézají na povrch. V nejlepším případě jsme chvíli nahoře, pak dole a pak nahoře… Toto je opět o nás!

Jak jsem již psala, dopis je energeticky o takové obyčejnosti. Můžeme být sice určitým stylem spokojení, ale na druhou stranu nám prostě něco chybí, není tam náboj a žádný pohyb. Pro mnohé je tento den o rutině spojené se stereotypem. Chybí tomu hloubka. Je také možné, že se dnes dovíme nějakou informaci či nám dojde zpráva, v nejlepším případě by se tato informace týkala financí. Jinak dopis s rybami po finanční stránce nějaké peníze jsou, ale jen na běžné věci, není to žádné vyskakování, někdo by rovnou tuto situaci nazvala málo peněz. Po energetické stránce jsou ryby proměnlivou kartou. Něco se dovíme a nevíme co si o tom máme myslet a nebo nevíme jak se dále máme zachovat. A to ostatně i v těch energiích obyčejnosti, všednosti. Dnes bych radila po rozehrané partii čekat a nic v sobě již neřešit, ono to nějak dopadnout musí.

VŠECHNY ZMĚNY USKUTEČŇUJI S LEHKOSTÍ

Abych mohl změnit svůj vnější svět, musím provést změnu uvnitř sebe. Jakmile jsem ochoten se změnit, s úžasem pozoruji, jak mi Vesmír začíná pomáhat. Dostávám od něj vše, co potřebuji.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop