Lenormand na 7.2.2017


SRDCE – KNIHA

+ KYTICE – DÍTĚ

Srdce hovoří o lásce, nové lásce, zamilovanosti, srdečnosti a o všem co děláme a cítíme od srdce. Je to cit, spokojenost, romantika, radost… Je to láska o které zatím ještě nevíme, netušíme, že se objeví. A nebo je to láska, která je tajná, buď my ji skrýváme, třeba se bojíme vyjevit naše city a nebo to prostě nemůžeme udělat z různých nám známých důvodů. Pro někoho tato láska skrývá nějaké tajemství. Tajemství lásky, tajemství v lásce, které je před ním uzavřeno, utajeno, tak jako tato kniha je svoji zavřenou knihou otočená k srdci.

Květiny jsou předzvěstí milé společnosti, schůzky, setkání. Je to spokojenost, krása, šarm, projev přízně, zasnoubení… Ať je situace jakákoli, květiny nám dávají naději na zlepšení situace. Přájemné události jsou na cestě. Tato karta také může přestavovat mladou ženu či kolektiv žen, příbuzných. Dítě je milé, malé, něžné, upřímné, bezprizorní, tato schůzka, setkání může mít také takový charakter. V dalším případě se může jednat o schůzku, sešlost, narozeniny dítěte či příjemně strávený čas s nějakým dítětem. A v posledním případě tato schůzka může být předzvěstí nového začátku, je jedno zda v novém a nebo právě se utvářejícím vztahu a nebo ve stálém, třeba i několikaletém partnerství, kde novým začátkem bude oficiální příslib společného života.

Tyto obě kombinace se nemusí ihned týkat partnerského vztahu, může se jednat třeba o naše zaměstnání a nebo o náš život.

S láskou Saxi