Orákulum na 6-12.2.2017


Týdenní výklad jsem tentokrát pojala formou vytažení tří karet ze tří různých balíčků: Divination of the ancients, Zákon rezonance a Smysl života.

FrenologieFRENOLOGIE 

Jistota

Pokud budou naše dny naplněné činností bez cíle a v hlavě budeme mít nesmyslné vnitřní hovory a neúplné plány, pak se musíme na chvíli zastavit a jak se říká vypnout! Pokud se dáme do klidu a ticha, je více pravděpodobné, že uslyšíme rady od našich průvodců, rádců a nebo Andělů. Pokud chcete mít jistotu, kdy by jste měli co udělat, používejte raději svoji hlavu, než aby jste se řídili první radou, kterou jste dostali. Myslete logicky, je čas, aby jsme se opírali o to nejlepší, staromódní zdravý rozum. Stabilita v našem životě je potřebná, takže si udělejte konkrétní plány, vyžadujte znalecký posudek a zkoumejte pečlivě, co potřebujete vědět, aby jste si byli jisti svým dalším krokem. Pokud tak učiníte, výsledek bezesporu bude úspěšný.

Další významy karty:

Praktikujte meditaci na uklidnění mysli. Modlení vám pomůže k získání odpovědi. Soukromí. Sledujte vaše myšlenky opatrně. Poslouchejte vaše průvodce. Nevnořujte se přímo do situace. Ujistěte se, že víte o všech skutečnostech. Jistota bude převládat.

Mé vnitřní bohatství se projevuje vnější hojnostíMÉ VNITŘNÍ BOHATSTVÍ SE PROJEVUJE VNĚJŠÍ HOJNOSTÍ.

Další možné afirmace na tuto kartu: Moje vnitřní bohatství přitahuje vnější hojnost. Moje vnitřní bohatství přitahuje hojnost do mého života…. Afirmace musí s námi rezonovat, musíme ji říkat od srdce, nesmíme o ní přestat pochybovat. Pokud se nám říká špatně, nerezonuje, cítíme v ní nějaký blok, pak ji stále odměňujeme, až s ní budeme rezonovat.

ZvířataZVÍŘATA

Rozumíte zvířatům a intuitivně s nimi komunikujete. Důvěřujte svému vnitřnímu vedení, neboť zvířata jsou součástí vašeho poslání.

Milujete je a ona milují vás. Rozumíte jejich laskavým a něžným srdcím, vážíte si jich a často hájíte jejich práva. Cítíte a slyšíte, co vám živý tvorové sdělují. Tato karta je pro vás potvrzením, aby jste důvěřovali těmto intuitivním vhledům a svému vnitřnímu vedení, které vám ukazují způsoby, jak se z říší zvířat spojit. Možná právě vaše zvíře je váš průvodce o kterém mluvila první karta.

S láskou Saxi