Lenormand na 7.3.2019


Dnes bylo v Brně opět nádherně. Už mám skoro navařeno a za chvíli mi dojede přítel po čtyřech týdnech domů, tak se na něj všichni těšíme. Na čtvrtek jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

MRAKY – KOSA – CESTY

+ STROM – HORA

Tak, kde mám začít? Mraky je jedna z karet, která nás učí trpělivosti. S nimi se v našem životě objeví nepříjemnosti, díky kterým nebudeme hned vidět dál. Tato situace se opravdu může týkat jakékoli oblasti našeho života, doma a na pracovišti je dusná atmosféra, cítíme v sobě smutek a možno i beznaděj, přirovnala bych to k takové naší krizi. V nejlepším případě můžeme být třeba jen zklamaní, v nejhorším mrzutí. S kosou a cestami tato situace přichází zčista jasna jako blesk z čistého nebe a nutí nás jednat. I když konečné rozhodnutí pro někoho z nás bude opravdu hodně těžké a řekněme až přímo nebezpečné. Pozor aby jsme si ještě více neublížili! Nejlepší by zde bylo vyčkávat na příhodnější dobu k jednání a kdo ví, až se situace vyjasní tak najednou zjistíme, že věci nejsou takové, jaké se právě teď zdály být.

Strom je náš život a životní prostor jako takový. Někdo a nebo něco nám brání našemu růstu. I když se stromem máme svoje jisté, ale dále se to nevyvíjí, není tu nikde energie. Věci stojí, mnozí vnímají stereotyp. Vedle nás stojí hora a ta nás dále nepustí. Ta zde může charakterizovat buď nějakou skutečnou a nebo domnělou překážku a nebo hovoří o osobě, o člověku, který když si postaví hlavu tak to prostě bude, přes to nejede vlak. Hora je další z karet, která nás nabádá k trpělivosti, nemůžeme se rozběhnout směrem k ní, natloukli by jsme si, nemůžeme ji ani přejít, ztratili by jsme sílu před vrcholem. Můžeme zde akorát jen čekat a věřit, že vše nakonec dobře dopadne.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde