Tarot na 8.3.2019


Situace dnešní předpovědi se projevila v mém životě už včera večer a dnes přišla opět další pořádná bomba. Snažím se být trpělivá, tolerantní, nade vše se povznáším a směji se všemu protože mi nic jiného nezbývá. Stále je pro mě krásný slunečný den. Na pátek jsem tentokrát vyložila z tarotu moudrost východu a teď ke kartám:

OSM POHÁRŮ – SMRT

+ DEVĚT HOLÍ – PANOVNÍK

Teď opět u této kombinace nevím kde začít abych celou situaci s citem popsala. S první kartou bylo dřív něco, co nás naplňovalo, byli jsme šťastní a spokojení, ale teď je na tomto místě vyprahlá poušť. Zde by bylo vhodné se otočit a opustit tuto nepříjemnou situaci, se smrtí totiž hrozí, že by jsme se v ní utrápili. V této karetní sadě osm pohárů hovoří o proměnlivosti života, kdy procházíme obdobími štěstí, smutku, hojnosti, ztráty… Rada zde zní, aby jsme se naučili volně dýchat i v těchto neméně příjemných mezi obdobích. Smrt nás zde přímo vyzývá k transformaci našeho myšlení, protože právě nepříjemné pocity z první karty a vlastně i z druhé pokud by jsme je nezpracovali, pak by nás dokázali zničit, dokázali by zabít světlo, které je vevnitř nás. Proto je zde vhodné aby jsme tuto nepříjemnou situaci, tyto nepříjemné myšlenky co nejrychleji opustili.

Devítka holí zde odkazuje na devět znalostí, které jsme se v průběhu života naučili a které by jsme teď měli použít, aby jsme náš problém vyřešili. Ale nejdříve je musíme umět pochopit, pochopit proč se tak děje, proč se trápíme, pochopit naše Ego, srdce, pochopit zákon příčiny a následku. Právě to nás má navézt na naši vlastní, jedinečnou cestu. V běžných tarotových kartách tato karta hovoří o tom, že jsme unaveni, že se nám nechce a nemáme důvod pokračovat dále, i když nám zbývá jen krůček a jsme u cíle. Proto by bylo vhodné se podívat hluboko do své podstaty a tam ten důvod nalézt. Panovník je o disciplíně a o pevně stanoveném řádu, jen s ním dojdeme našeho cíle. S ním známe zákony příčin a následků, do naší situace dostatečně vidíme, víme, že pokud pro danou záležitost nic neuděláme, pak se také nikam nedostaneme.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde