Lenormand na 7.4.2017


Že by jsme si dnes po pár náročných dnech konečně oddychli? Já už včera přestala řešit věci, které ten den neměli řešení a místo toho jsem několik hodin seděla nad úpravou jedné své fotky, miniaturní výřezy, přišla jsem u toho opravdu na jiné myšlenky a krásně jsem se odreagovala.

RYBY – LILIE

+ POKLAD – KYTICE

V hlavním významu této kombinace by se dnes do rodiny měli dostat finance, tím pádem zavládne harmonie, vyrovnanost, mír a klid, je to zvláštní, ale zrovna finance nejvíce ovlivňují vztahy v rodině.  Ryby plavou pod hladinou, takže hovoří o vodním elementu, který je úzce spjatý s city, s tím, co je skryté, s tím, co je vevnitř nás. Také mohou představovat vodu a jakékoli jiné tekutiny, také alkohol a drogy. Toto jsou další významy této karty. Lilie je hlavní rodinná karta. Mimo to také může představovat nějakého staršího muže, pro někoho i pro sexuální význam této karty hovoří o milenci, možno i podporovateli, mecenáši.

Dnes touto situací jen získáme. Pro někoho jsou pokladem právě ty potřebné finance do rodiny, někdo potřebuje víc, jiný méně. A jiný je vděčný právě za ty city. Každopádně ať je to jakkoli, tento poklad bude pro nás vítězstvím. A díky němu zavládne v našem životě štěstí, harmonie a láska. Květiny hovoří jen o krásných věcech, jako může být např. dárek, milá pozornost, květina… a o pocitech spokojenosti, úspěchu. Dnes můžeme oslavovat, máme důvod.

S láskou Saxi