Lenormand na 8.4.2017


KOSA – ANDĚL – VĚŽ

+ LÉTO – HVĚZDA

Dnes jsme ohroženi nějakým nebezpečím, nebezpečnou situací. Kosa představuje radikální řezy, úrazy, operace, přetnutí stávající situace vejpůl. Je to výstraha a varování. Také hovoří o situacích, které se stanou s čistajasna a z nenadání. Hned vedle kosy stojí anděl, který dlí nad námi, hlídá nás, řekla bych, že je taková ta naše ochrana. Toto varování se může týkat rozchodu, odloučení a nebo také problémy s úředními záležitostmi a úřední mocí všeobecně. Kdo podniká a nebo se snaží být jakkoli ve svém životě samostatný, pak tyto jeho snahy mohou být ohroženy. Že by nějaká agresivní konkurence? Nemáme se čeho bát, anděl stojí mezi těmito dvěma kartami uprostřed. Popíši-li věží osobu, pak se jedná o egoistického, dominantního člověka, možno i s vyšším postavením ve společnosti a nebo se tak může aspoň chovat. Věž má také své hranice, někdo se nám je může pokusit narušit. Dnes na to prostě nemá.

V létě sbíráme úrody naši práce, toho, co jsme na jaře zaseli. Léto je čas sklizně. Nese v sobě pozitivní výsledek. Toto nám potvrzují i hvězdy, které hovoří o tom, že se naše plány začnou uskutečňovat, můžeme mít nápady, až geniální záblesky. Jasně uvidíme naši cestu. Někdo může být nedotknutelný, jak já říkám, dítě pod šťastnou hvězdou.

Dodatek: A víte co je zvláštní? Dopsala jsem tento text a začala jsem dělat ilustrační foto k tomuto výkladu a z mých podkladů jsem otevřela jeden podklad, který mě ke kartám oslovil a pak jsem si otevřela prostřední kartu z prvního řádku, tak vždy začínám. Ta karta byla anděla a pak jsem se podívala na název podkladu, vždy každému dávám pracovní název, tento se jmenoval: „Na křídlech andělů“. Už pár dní pracuji na tom, že si udělám ještě jedny stránky na Fb, které budou věnovány jen mé tvorbě, která mě dělá šťastnou, energetickým abstrakcím, přírodě, obrazům, svíčkám (ty jsem dělala, jak byl přítel v nemocnici)…

S láskou Saxi