Lenormand na 8.6.2018


Na pátek jsem vyložila z Lenormandek, tentokrát jsem sáhla po sadě, která je přesná replika původních karet z roku 1799. A teď ke kartám:

KOTVA – KLÍČ – MRAKY

+ MYŠI – PÁN

U karet na pátek začnu pozitivně, nejdříve tím, co teď máme. Kotva hovoří o práci, o zaměstnání a také o našem ukotvení v životě. Právě teď cítíme jistotu, to svoje máme v ruce. Pro teď hned je problém vyřešený. Ale co bude dál? Co bude zítra, za týden, za měsíc, za rok? Dál nevidíme, před námi je zataženo, kouř, mlha, mraky, bouřka… a my díky ní začínáme cítit nejistotu, chmury na duši a nebo přímo deprese. Neřešte to, co dopředu nevíte, ale raději se soustřeďte na to, co máte. Věřte, že situace mraků není na stálo, je to pouze krátkodobá karta a po každé bouřce vždy vysvitne slunce.

A o tom nám hovoří i další řádek, my se prostě užíráme, myši nám chroustají v hlavě, nemám peníze a žádné nejsou na cestě, jak zaplatím to a pak to? Ale my se nemusíme trápit, vše je jen na nás, znám lidi, před lety jsem se k nim taky řadila, který si přímo takovou situaci užívají, hýčkají si svoji depresi, v hlavě se jim honí jeden katastrofický scénář vedle druhého a pak se diví, že se jim hodně věcí z jejich scénáře vyplní. Pryč od takových myšlenek co nejdál. Ano, myši zde taky mohou hovořit o určité reálné ztrátě a nebo o muži, který má dluhy a nebo se on trápí či my se trápíme kvůli jemu. Ale není to vše zbytečné? Já zde radím vyčkávat na chvíli až uvidíme jak na tom opravdu jsme, protože teď je naše trápení neopodstatněné.

S láskou Kateřina