Lenormand na 9.11.2017


Nejdřív shrnu dnešní den, nejlépe by na něj sedělo ponaučení, že ve všem špatném, máme hledat to dobré. Dnes ráno mi přítel zrušil moje autíčko. V 50ti km rychlosti do něj najel opilý řidič, který auto nechal na místě i s doklady a mobilem a utekl. Policajti ho pak naháněli se psy. Přítele odvezla sanitka, už je doma a v pořádku a moje auto je nepojízdné. Pozitivní na tom je to, že se mi moje autíčko nikdy nelíbilo, ale darovanému koni jsem na zuby nehleděla. Předběžná škoda byla policii vyčíslena na třicet tisíc, auto stálo čtyřicet a nové, po kterém toužím stojí padesát. Takže vše má svoje řešení, věřím, že do konce roku zdárně vyřeším. Popravdě, jsem ráda, že to mám za sebou, to byla poslední rána, která mi vyšla v kartách a teď už bude jen dobře. A teď ke kartám na čtvrtek.

PTÁCI – KVĚTINY – DÍTĚ

+ DOPIS – JETEL

Dnes v našem životě může zavládnout trochu stresu a nervozity. Možno je toho na nás hodně a my nestíháme tak, jak bychom si představovali. Květiny ty mohou zde hovořit o určitém setkání, schůzce. My z ní můžeme pociťovat strach. Ptáci také mohou v jednom případě hovořit o číslovce dvě, zde by se jednalo o dvě schůzky a nebo dvojka také hovoří o páru dvou lidí a tento pár dnes bude spokojený, bude pociťovat štěstí, bude se radovat. S dítětem se jedná u tohoto páru o takovou bezstarostnost až dětinskost, kdy nic neřeší, jen si užívá štěstí. Pokud se zde jedná o nervozitu, která bude zasahovat do jinak nádherného dne, pak i tento stav bude nebude mít dlouhého trvání. Napadlo mě ještě setkání dvou kamarádek s dětmi a nebo jen krátké setkání. Muži můžou být krátkodobě nervozní kvůli mladé, příjemné dívce.

Dopis s jetel zde představuje dobrou zpráva a nebo informaci o výhře. Jetel hovoří i o určité povrchnosti, o věci, která nejde do hloubky, zde by se jednalo o povrchní zprávu či informaci. Pokud máte podepsat dnes nějakou smlouvu a nebo dokument, pak by vám právě toto přineslo štěstí a nebo by podpis byl určitou výhrou ve vašem životě.

S láskou Kateřina