Orákulum na 10.11.2017


Na pátek jsem vyložila pro odlehčení z karet od Doreen Virtue „Léčení s vílami“.

HUDBA + NADHLED + JÍT ZA SVÝMI SNY

První karta je nádherná. Hudba povznáší duši, mě vždy uklidňuje a ráda u ní relaxuji. Zazpívejte si, vyjádřete své pocity hudbou, zahrajte si na hudební nástroj. Zajděte si na nějaký koncert a nebo si můžete jít zatancovat. Věřte, že přijdete na jiné myšlenky, odreagujete se od povinností pracovního týdne. Pátek je spojený s oslavou a její součástí bývá hudba.

Afirmace: „Hluboko ve své duši nyní přijímám a pociťuji léčivou moc hudby.“

Další karta nás vyzývá, aby jsme si od situace, kterou řešíme poodstoupily a podívaly se na ni z dálky z pohledu nestranného a nezaujatého pozorovatele. My sami jsme situaci zainteresováni, jsme až moc posedlí hledáním řešením a tím pádem to, co máme vidět, lehce přehlédneme.  Proto je zde tolik důležitý nadhled a ten také můžeme získat tím, že se na chvíli od situace oprostíme a přenecháme ji vyšším silám.

Afirmace: „Mé srdce, má mysl, můj život i všichni lidé mého života jsou právě teď v dokonalém míru.“

Po čem toužíte v hlouby svého srdce? Máte nějaký svůj nesplněný sen z dětství, z dospívání a nebo je to něco čerstvého? Víly po nás chtějí, aby jsme rozjímali o svých touhách a přáních. Aby jsme si každý den sestavili svůj rozvrh tak, aby zbylo trochu času i na činnosti, které vedou k naplnění našeho snu. Dám příklad, vždy jsem chtěla hrát na nějaký hudební nástroj, co mi v tom brání abych začala. Chci napsat knihu, napíši první stránku. Chci začít podnikat, začnu vytvářet podnikatelský projekt.

Afirmace: „Zasloužím si to nejlepší. Ujímám se svého rozvrhu a svého života.“

S láskou Kateřina