Lenormand na 11.11.2017


U mě se dnes vše zdárně pomalu začíná řešit. Pojišťovna mi dnes dovezla náhradní auto a řeší se likvidace moji zelené příšerky. A do toho si dnes přítel vzal firemní auto. Tak a teď ke kartám na sobotu:

LOĎ – KLÍČ – DŮM

+ PES – JEZDEC

Jedním slovem „nádhera“. Loď ta především odkazuje na zahraničí, cizince a cestování. Myšlenkově se zde jedná o naše sny, přání a touhy. Naše plány, myšlenky směřují pevně dopředu, dopředu k jisté a spolehlivé cestě, která by nastálo vyřešila naše problémy. Máme naprosto geniálně našlápnuto, buď zatím jen v hlavě, v ní to ostatně také začíná a nebo jsme již pomalu našlápli na tu správnou cestu. U lodi také není vše hned den ze dne, loď jsou vzdálené horizonty a také nějakou dobu trvá, než se myšlenka promítne do reality. Klíč je naše řešení, máme v ruce něco, čím daný problém vyřešíme. Dům má pevné stěny, je to naše zázemí, rodina, místo, kam se chodíme schovávat, když nám není dobře. Celkově bych toto spojení shrnula slovy: „Jistá cesta do cíle.“

U psa s jezdcem mi hned bleskla hlavou moje situace: auto nejlepší přítel. V sobotu si konečně sama v klidu zajedu nakoupit. Jinak běžně tato kombinace hovoří o přátelské návštěvě, aktivitách s přítelem, přáteli a nebo také můžeme obdržet nějakou důvěryhodnou informaci a nebo přímo informaci o příteli či od přítele. Také tyto karty mohou v jednom případě odkazovat na oddanost a věrnost, reálnou a nebo v naší mysli.

S láskou Kateřina