Tarot a Myšlenky moudrosti na 12.11.2017


Na dnešní den jsem vyložila z Tarotu magického měsíce, koupila jsem si ho před pár dny a zamilovala jsem se do něj. A jako doplněk jsem vyložila jednu kartu z Myšlenek moudrosti pro život v radosti.

KOLO OSUDU – VĚŽ – ČTYŘKA PENTAKŮ

Když to vidím…. Kolo osudu se valí a my v něm. Tato situace je pro nás neudržitelná, je rozehraná určitá hra, mohli jsme ji rozehrát my, někdo jiný a nebo nakonec osud sám. Ale jedno je jisté, něco se musí stát, my sami kolo nedokážeme zastavit, věci jsou již mimo naši kontrolu. Vzniklé struktury nemohou fungovat tak jako doposud. Do věže uhodí blesk a věž se zbortí, pro někoho je tato scenérie předzvěstí katastrofy. Jiný přehodnotí dosavadní způsob života a od základů ho změní. Já tyto dvě karty vnímám jako takový blesk z čistého nebe, jako zásah shůry po kterém již nebude nic tak, jak fungovalo před tím. A co to pro nás bude znamenat? Čtyřka pentaklů hovoří o určitém omezení, dejme tomu, že třeba řešíte finanční situaci, pak by tato karta hovořila o šetření, v jednom případě dokonce o mamonu, kdy máme vše, ale nechceme to používat, s city by to bylo obdobné, nechceme s nimi plýtvat. S poslední kartou stále trváme na svém a nechceme ze svého názoru upustit. Máme omezené vidění, vidíme jen tam, kam chceme, zde bych to porovnala k určitým hranicím za které nedohlédneme. Zde doporučuji přehodnotit svoje stanovisko a ustoupit ze svých zásad.

Pozvedám se nad všechna omezení.

Kdykoli se v mém životě setkám s novým nebo náročným úkolem, využívám tuto zkušenost ke svému růstu a poučení.

Dnes jsem strávila se synem tři hodiny na pohotovosti a je velká šance, že tam v noci a nebo v neděli pojedu opět. A to jsem měla tolik jiných plánů, tak uvidím, jak se den vyvine.

S láskou Kateřina