Lenormand na 9.2.2018


LIŠKA – SRDCE – STROM

+ KOSA – SLUNCE

Tak začnu nejdříve liškou, která se v pátek vloudí do našeho života. Liška odkazuje na věci, které jsou nesprávné, nevhodné pro nás. Někdo se snaží za každou cenu získat nějakou výhodu pro sebe, je neupřímný, neříká pravdu, lže a u toho je schopen se chovat vychytrale až rafinovaně. Tato lež se přímo dotýká našeho srdce a věcí, které v životě děláme od srdce. Možno my to vše děláme protože to tak cítíme, děláme to z lásky, ale ono je to celé špatně, něco nevidíme a nebo vidíme a stále si to nechceme připustit. Liška se srdcem také může hovořit o lásce za účelem sexu a o nevěře. Ve vztazích občas hovořím ve spojitosti s liškou o ženách, které si před muži snaží ušetřit bokem nějaké peníze, toto je také možnost. Liška zde můžeme být my a nebo ten druhý, o tom již karty nehovoří.

Kosa je zde pro nás varování, říká pozor, pozor, zpomal nebo si natlučeš pusu! A opravdu ta energie se sluncem, kterou my musíme uřídit je silná. A pokud nezpomalíme a nebo to vše neukočírujeme, pak se sami zničíme. Pokud se na kombinaci podívám jiným úhlem pohledu, pak slunce by zde hovořilo o víře sama v sebe, o sebedůvěře o optimismu a kosa by to zde setla vejpůl. A kdo je schopen zůstat ve vztahu, kde to není v pořádku a kde je druhý partner neupřímný? Ten, kdo si nevěří, ten kdo raději bere takovou „jistotu“ než aby zůstal sám. Co když si už nikoho nenajdu?

Mě se odpoledne, když jsem si šla na chvíli lehnout, zdál sen. Řídila jsem v něm svoje auto, řítila jsem se rychlostí a nemohla jsem zpomalit, přede mnou překážka, nedosáhla jsem na pedály, volant byl daleko… nakonec se mi podařilo objet překážku a zastavit, abych si nastavila sedadlo, pamatuji si, že jsem to dávala za vinu příteli, kdyby mi auto nebral, pak by se toto nestalo. Zastavila jsem a v jednom době bylo výukové centrum a já do něj vstoupila, zaplatila jsem si školení, nevím už co to bylo, ale strašně moc mě to zajímalo. Vím přesně jaké oblasti mého života se sen týkal, ve snu bylo ještě pár další věci, nechci je rozepisovat. A tímto chci říct, že pokud se někam řítíme, pak je lepší vždy zastavit, dopřát si přestávku, načerpat sílu a také si zjistit o daném tématu další informace a až potom můžeme pokračovat dále.

S láskou Kateřina