Lenormand na 10.2.2018


Ráda bych se vrátila ke včerejšímu snu. Sny hovoří o našem životě, většinou jsou to rady co máme a nemáme dělat, mají nám ukázat to, co si máme uvědomit, ale občas hovoří také o naší budoucnosti, co se stane. Takto hovořil i můj včerejší sen. Dnes jsem sedla do auta, jela jsem si nakoupit, v tunelu jelo přede mnou pomalu auto, za tunelem jsem se ho snažila předjet, ale ono znenadání vybočilo ke mě do pruhu a jelo mezi dvěma pruhy, já vedle něj, přišlápla jsem na plyn abych byla co nejdřív před ním a pryč z této nebezpečné situace. Pocitově jsem se cítila úplně stejně jako ve snu, měla jsem opravdu strach, nebezpečné auto mělo stejnou barvu jako ve snu. V rychlosti jsem se ještě podívala na řidiče, byl v nezvyklé zkroucené poloze jako kdyby ležel, opřený o volant? Byl opilý? Byla jsem před ním a ve zpětném zrcátku jsem sledovala to, co on na silnici předváděl. Jel mezi pruhy, pak se vrátil do pomalého a pak opět do rychlého a pomalého, čím dál víc mi docházelo, že něco není v pořádku. A teď ke kartám na sobotu:

PARK – JEZDEC – HVĚZDY

+ LILIE – DÁMA

Na sobotu nám padly nádherné karty. Park hovoří o veřejnosti, dejme tomu nějakému veřejnému místu jako restaurace, kino, divadlo, taneční zábava… je to všude, kde se pohybují lidi, takže např. i v obchodním domě a nebo jen tak někde na ulici mezi lidmi. S jezdcem by jsme dnes mohli pomýšlet na cestu do společnosti a nebo také můžeme obdržet pozvání. A jak jinak něž že můžeme začít snít a vymýšlet různé plány, jaké to tam bude, jak si to dnes večer užiji, možná se tam seznámím s někým pro život… fantazii se dnes meze nekladou. Po energetické stránce naše hvězda bude stoupat vzhůru, mezi lidmi je o nás slyšet (pro ty co podnikají), je zde velká naděje budoucího úspěchu. Také můžeme mít nové plány a nápady, kterými chceme dát nový náboj našemu podnikání. V osobním životě je naděje, že se pomalu začíná uskutečňovat určitá oficialita, dejme tomu, oficiální vztah, bydlení, práce… něco se dnes pohne tím správným směrem dopředu.

Tato situace se bude týkat nás žen, pro muže dáma hovoří o ženě, která je jeho srdci nejblíže. Jeho přítelkyni, manželce, kamarádce, matce… Tato žena se dnes bude cítit naprosto skvěle. Pokud dřív měla problémy, pak se s nimi vyrovnala. Lilie hovoří o klidu, míru, harmonii, čistotě… Je to hlavní rodinná karta a také má sexuální podtext.

S láskou Kateřina