Orákulum na 11.2.2018


Na neděli jsem vyložila z vykládacích karet Archanděla Gabriela od Doreen Virtue.

NECHAT BÝT 

Přestaň chtít mít kontrolu nad touto situací a přenech ji nekonečné Boží moudrosti, aby vše vyřešila tím nejlepším způsobem.

NÁSTĚNKA SNŮ A PŘÁNÍ

Vytvoř si nástěnku s obrázky a texty, které tě inspirují.

Pokud se stresujete, máte strach o partnera, svoji práci či budoucnost, pak to neřešte, nechtě to být, nechte to v Božích rukou. Nechte vše volně plynout a hlavně netlačte na pilu, právě tím řešením dané záležitosti teď hned dokážeme napáchat více škody než užitku.

Další karta je nádherná, nástěnka snů a přání nám pomáhá si vizualizovat naše sny. Správně vytvořená nástěnka má svoje zákonitosti, před lety jsem byla na jednom školení, kde jsme si dva dny takovou nástěnku tvořili. Jen v rychlosti, je dobré, když si nástěnku (můžou to být čtyři slepené A4 vedle sebe) rozdělíte do více zón: např. zóna kariéry, rodiny, volného času, zóna relaxu. Uprostřed papíru můžete nalepit svoji fotku, do zóny rodiny nalepte fotku partnera, dětí… pokud nikoho nemáte, pak si můžete najít obrázek příjemného muže (ženy) v nějakém časopise a nalepit si ho na místo partnera, nalepit také můžete obrázky ze svatby, obrázky snubních prstýnků… Do zóny relaxu a nebo zdraví začleníte třeba vystřižený nápis „Jsem fit“, fotky z posilovny, fotky zdravých jídel… Dále jsou vhodné na tabuli fotky z různých exotických zemí, kam by jste se rádi podívali. A každopádně začleňte i obrázky běžných věcí jako je televize, lednička, toaster…. ale i drahý parfém… fantazii se meze nekladou. Vytvořenou nástěnku pověste na místo, kde vám bude každý den na očích.

S láskou Kateřina