Lenormand na 9.8.2016


9.8.2016

ANDĚL – ČÁP

+ PTÁCI – KOTVA

Čáp představuje změnu, proměnu. Přichází něco nového, něco ve vašem životě se dalo do pohybu. Ve vztazích je tato karta mimo jiné předzvěstí usmíření, vztahu s osobou z daleka a návrat někoho, koho známe z minulosti. Při této vaší změně, vašem rozhodnutí nejste sami, andělé dohlíží a hlídají vaší cestu. Mimořádně citlivý a intuitivní jedinci, mohou tuto sílu andělů vycítit. Na kartě je vyobrazen hudební anděl s křídly, kterého doprovází lev. Lev je hlavním motivem tarotové karty, které představuje sílu.

Představte si ptáky, které někdo vyplašil, každý se rozlítne na jinou stranu. Zavládne chaos, který je doprovázen divokým křikem, práci se rozlítnou a nastane klid. Stejně tak rychle pominou i vaše starosti. Dále práci ve vyplašeném hejnu značí mnoho řečí a s nimi i hektičnost a nervozitu. Mluvíme-li o čísle, pak je to dvojka. Hlavním významem kotvy je práce, zaměstnání, zakotvení. Ve vztahu značí tato karta věrnost a stabilitu.

Pro někoho z vás celá dnešní kombinace karet může představovat přípravu na cestu, odjezd – příjezd, stěhování, let letadlem. Díky přípravám můžete cítit hektičnost a nervozitu. Kotva v tomto případě symbolizuje prázdniny a dovolenou.

S láskou Saxi