Lenormand na 9.9.2017


DŮM – KVĚTINY – MĚSÍC

+ KOTVA – LILIE + LOĎ – HVĚZDY

Na sobotu mi zůstalo v ruce o trochu víc karet, původně jsme měla v plánu vyložit doplnění z Andělů světla, ale není to zapotřebí. První dvě karty mi padli hned, ale další se vůbec nechtělo. Dnes nás budou čekat převážně příjemné chvíle s rodinou, šťastný a spokojený domov. Spokojenost v duši, těle, sama se sebou. Dům s květinami může být pro někoho předzvěstí návštěvy do domu, pozvání k někomu, schůzky… možno také nějakého pevného setkání, tehdy a tehdy, květiny zde mohou představovat slavnost, svatbu… Je to krásné, ale… ano, ne? Mám a nebo nemám jít, mohu být z návštěvy rozladěný, mám strach… A to stejné by platilo i v našem rodinném štěstí, nemusíme mít zrovna rodinu, můžeme se radovat o samotě, ale objeví se pochyby, měsíc se svými dvěma tvářemi. Chvílemi je nám super a pak najednou nastane zlom. Každopádně, ať je situace jakákoli, květiny nám dávají nadějí na její zlepšení

Tyto čtyři karty mi zůstali v ruce zároveň. Kotva hovoří o zaměstnání a nebo o určitém typu připoutanosti, našem klidném přístavu, zakotvení. Práce v rodině, práce pro rodinu? Za normálních okolností by toto spojení hovořilo o rodinné firmě a nebo o práci v erotickém odvětví. Je to harmonické, mírumilovné prostředí, je pevně připoutáno k nám, někdo může dnes také pocítit silnou sexuální touhu.

Poslední dvě karty jsou naší cestou ke hvězdám. Cesta ke štěstí u někoho povede dnes přes snění. Můžeme najednou vědět, kam směřujeme, ale tato cesta nemusí být hned u cíle, můžeme po ní jít dlouho, ale stále směrem do předu. Loď kromě zahraničí odkazuje na naše sny přání a touhy, jsou to věci, které jsou prostorově a časově vzdálené. Můžeme toužit po tom vědět, můžeme mít jasno, co chceme. Můžeme přímo snít a plánovat a naposledy můžeme po té cestě už i úspěšně jít. Tyto dvě karty kromě snění přestavují také telepatii. Ale ať je to jakkoli, vše krásné vždy začíná u snů. Nenechte si dnes a jindy svoje sny nikým a ničím vzít!

S láskou Kateřina