Lenormand na 8.9.2017


MĚSÍC – VĚŽ – DÍTĚ

+ HAD – HVĚZDA – JEZDEC

V pátek se na chvíli uzavřeme do sebe a budeme opět přemýšlet nad nesmysly (vím přesně, proč to tak vystihuji), budeme se trápit, stresovat, doběhne nás samota. Bude nám připadat že nás nikdo nechápe, nikdo nám nerozumí, že se nám nedaří, nemáme peníze, nemáme partnera… Někdo místo toho nebude ani přesně vědět co vlastně chce, chvíli chci toto a pak ta hned zahodím. Možná jsme si dali do hlavy jednu utkvělou představu, náš vzdušný zámek, naši iluzi a teď se jí naivně a důvěřivě jak to malé dítě držíme. Vidím to jen jako malý problém, malý blok, který bude mít dnes krátkodobé trvání. Je také možné, že někdo se na krátkou dobu bude po citové stránce cítit vyprahlý. Ten kdo se dnes bude cítit mizerně díky rozchodu, i ten se z tohoto stavu dostane a začne znovu žít.

Druhý řádek je o stavu naší mysli. Moc komplikovaně přemýšlíme a hledáme složitosti tam, kde nejsou. My na to vše přijdeme, budeme mít jasno co a jak dál. Přijdeme na tu správnou cestu, našlápneme si na ní, ale před tím naše mysl dostane opravdu zabrat.  Had hovoří o oklikách, komplikacích a průtazích. Před lety, v době, co jsem trpěla těžkými depresemi, moje mysl stále šrotovala, já jsem hledala cestu ven z problémů, neviděla jsem reálné řešení, čím vím jsem přemýšlela, tím vím jsem upadala do depresí. Pak nastal zlom a já jsem o věcech, které neměli reálné řešení přestala přemýšlet, začala jsem žít přítomností, začala jsem si představovat jen konečný výsledek a neřešila jsem cestu k němu. A pak cesta sama přišla. Přesně tuto situaci vidím v posledních třech kartách, jasno k nám přijde oklikou, přijde k nám pomocí intuice, možná pomocí někoho dalšího a nebo se to vše nakonec nějak samo urovná k naší spokojenosti.

Ještě mě napadlo u tohoto řádku toto, hvězdy a jezdec také hovoří o astrálním cestování, u mě vždy přichází přesně takto, oklikou ze snu nebo když usínám, jednou se mi díky nízkému tlaku točila hlava, šla jsem si lehnout, vnímala jsem jen točení hlavy a z ničeho nic jsem vylétla do astrálu, byl to úžasný zážitek, dnes si musím jít během dne na chvíli lehnout.

S láskou Kateřina