Lenormand na 7.9.2017


LIŠKA – PÁN- DŮM

+ DOPIS – JETEL

Jako první karta mi vypadla z balíčku při míchání liška. Liška ta něco ukrývá, není upřímná, neříká pravdu takovou, jaká ve skutečnosti je. I když může být chytrá, vychytralá až rafinovaná, většinou ale se snaží získat něco pro sebe, výhodu, čas? Proč říkat pravdu, pokud ji řeknu, pak něco ztratím. Co si o mě budou myslet ostatní, když přiznám barvu? Tato situace se může týkat buď přímo nás osobně, pán je zde naše osobnost a dům přeneseně symbolizuje naše nitro, chrám naší duše. A nebo také hovoří opravdu o našem domově a lidech, kteří v něm žijí. Ostatní se třeba domnívají a nebo my je nechávám v domněnce že máme stabilní vztah a rodinu,  že jsme spokojení, dejme tomu od teď až na věky, ale pravda je úplně někde jinde. Nejsme spokojení a dusíme to v sobě. Je také možné, že nejsme upřímní k našemu partnerovi, on si myslí, že je vše v pořádku, ale my by jsme nejraději ve vztahu dali nohy na ramena. Pokud se nás přímo toto netýká a jsme opravdu spokojení, pak naopak náš partner není k nám upřímný. Liška je ve vztahu symbolem přetvářky a nevěry.

Když bych vztah rozebrala ještě více a to druhým řádkem, pak obě karty hovoří o určité povrchnosti. Možná se opravdu na věc díváme jen z vrchu a nejdeme do hloubky problému. Proč je situace právě teď taková? Můžeme vidět jen současný problém a nic víc. Každopádně tyto dvě karty pohromadě také hovoří o šťastné zprávě, příjemné zprávě či informaci, která přinese do našeho každodenního života takové to malé štěstíčko.

Moje dnešní rada zní: „Podívejte se na věci z jiného úhlu pohledu a pak třeba zjistíte, že realita není zas tak černá, jak se na první pohled zdá!“

S láskou Kateřina