Orákulum na 10.9.2016


sila-radostiSÍLA RADOSTI

Abyste dosáhli vytouženého výsledku, vydejte se cestou radosti. Váš životní úkol je podporován radostí a vášní, kterou cítíte, když na něj myslíte nebo na něm pracujete. Radost, kterou pociťujete ve vztazích, je udržuje živé, vzrušující, dává jim hloubku. Radost, kterou vám přinášejí vaše koníčky, vám dává energii navíc. Ze všech emocí má radost největší energetické vibrace. Radost dokáže odstranit všechny překážky a přivolat vše, co potřebujete. Radost vám připomíná, že vůbec nemusíte trpět. Silou radosti můžete naplnit své poslání, pomoci sobě i ostatním a vyléčit se.

pij-vice-vodyPIJ VÍCE VODY

Vaše tělo pravděpodobně žízní po pramenité vodě. Symptomy jako únava, poruchy soustředění, nervozita a nepřiměřený hlad mohou ve skutečnosti být maskovanou dehydratací. Voda vám pomáhá se zbavit hrubých energií a toxinů, které by jinak vaše citlivé tělo mohlo vstřebat. Požehnáte-li vodě předtím, než ji vypijete, obohatíte se o dávku pozitivní energie.

otec-manzel-bratr-synOTEC, MANŽEL, BRATR, SYN

Tato situace se týká důležitého muže ve vašem životě. Vaše nové vztahy jsou ovlivňovány vašimi starými vztahy a otcem, bývalým manželem, přítelem, bratrem, synem a nebo jinými muži. Teď je ideální doba, abyste se zprostili jakýkoli starých zraněných spojených s muži vašeho života a vyléčili je. Bůh a nanebevzetí mistři vás budou podporovat při uvolňování starých jedovatých usazenin, například zlosti, obviňování či pocity viny. Tento očistný proces vám otevře cestu k novým vztahům s muži (a k vaší vlastní mužské energii).

S láskou Saxi