Tarot na 11.9.2016


11-9-2016-tarot

RAFAELOVA DESÍTKA

Váš život je naplněn láskou a štěstím. Harmonické vztahy v rodině. Šťastní až na věky.

Váš život je naplněn láskou a štěstím! V této krásné chvíli máte, že vám nic nechybí. Máte milující a šťastnou rodinu. Možná tvrdě pracujete, ale pokaždé, když se vracíte z práce domů, naplní vás pocit spokojenosti a klidu. Máte pohodové a harmonické vztahy se svými dětmi nebo jinými členy rodiny.

Vztahy mohou dát člověku pořádně zabrat, ale vyplatí se na nich pracovat. Vaše naděje a sny jsou již na dosah. Hledáte-li krásný rodinný život, jste na dobré cestě. 

Další významy: Šťastné, romantické vztahy. Důvěryhodné vztahy. Konec stresu. Štěstí až na věky.

MICHAELOVO ESO

Báječný nový nápad. Nenechte se odradit hrbolatou cestou a pokračujte! Vyřešte komunikační problémy s ostatními.

Ve vaší hlavě se zrodil báječný nový nápad. Něco, co jste dříve nedokázali vidět, nyní vrhlo světlo na určitou situaci nebo problém. Najednou jasně vidíte, jak dál, a nic vás už nemůže zastavit. Dokážete teď dělat věci zcela novým způsobem. Je důležité, abyste plánovaný postup zvážili nejen z hlediska jednotlivých detailů, ale i v širším kontextu. Přestože může být cesta zkraje trochu hrbolatá, nenechte se odradit a pokračujte dál ve svém postupu.

Vyřešte si všechny komunikační problémy s ostatními. Nedopusťte, aby nedorozumění přerostla v bolestivé rány. Podívejte se pravdě do očí!

Další významy: Buďte k sobě upřímní! Hledejte na všem něco dobrého! Nevzdávejte se!

S láskou Saxi