Orákulum na 12-18.9.2016


16-stinova-kralovnaSTÍNOVÁ KRÁLOVNA

získávání znalostí, nejistota, manipulace

Stínová královna vám říká, že v tuto chvíli vám v postupu vpřed brání příliš mnoho věcí, které se ukrývají za těmi běžně viditelnými. Královna přinesla lucernu, aby vám pomohla objasnit, co vám zůstává utajeno ve vašem nitru a nebo ve vaši situaci. V tomto čase je třeba počkat, až se vyjeví více.

Možná vám není jasné, jak postupovat ve věci, která se vás týká. Je načase naučit se lépe rozumět vlastním úmyslům a pak nechat tyto informace pracovat pro vás. Tato karta vás nabádá, abyste z hloubi sebe načerpali sílu, sebrali odvahu a poprosili někoho zasvěceného, aby vám posvítil na vaši záležitost. Dejte si pozor, aby jste nepostupovali tmou příliš rychle, protože můžete zakopnout a spadnout a pak byste museli začít znova.

Odvrácená strana Stínové královny vás jemně vybízí k tomu, abyste se s pochopením zaměřili na nedostatky své povahy ukryté hluboko ve vás. Právě teď totiž nastal čas, abyste své zraněné Já a skryté záměry vynesli na světlo. Tato karta vám říká, že manipulace v jakékoliv podobě není vhodnou metodou, jak získat to, co chcete. Možná jste to vy, kým je manipulováno.

10-pan-sipuPÁN ŠÍPU

dosažení cíle, záměr, odstup

Pán šípu k vám přichází proto, aby vám pomohl zaměřit vaše plány, a učí vás, jak jít přímo za svými nejvyššími cíli. Poselství karty říká, že máte dobře zvažovat, kam vědomě upřete své sny a touhy, a také jak sladit svůj záměr se záměrem Ducha. Pak tyto touhy nechte plynout, přenechejte je vyšší síle, dokud nedojdou svého cíle.

Jediným způsobem jak zasáhnout cíl, je nechat šíp vašeho záměru letět nezatížený vaší dychtivostí, aby letěl přesně tudy, kudy vy chcete. Možná si myslíte, že se má někam stočit, aby dosáhl vytyčeného cíle, v neviditelných světech však tohle lidská síla nedokáže ovlivnit. Vyšší moc má vlastní plán, jak šíp poletí a jaký vítr jej ponese. Nicméně pokud nevystřelíte, nikdy se vám nepodaří cíl zasáhnout. Toto je šťastné poselství, pokud máte na paměti zákon odstupu. Je-li tomu tak, pak si můžete být jisti, že jste na správné cestě!

Odvrácená strana karty vám říká, že pokud nezměníte svůj dosavadní směr, může se stát, že si svým šípem jen ublížíte. Zamyslete se na tím, jaké důvodu vás vedou k tomuto záměru. Pamatujte také, že život není soutěž. Teď třeba požádat o vyšší záměr, které nahradí ty staré. Někdy je zapotřebí nová sada šípů a nový terč. Pak už nikdy nemůžete minout cíl.

19-poustni-princPOUŠTNÍ PRINC

výdrž, falešné sliby

Když narazíte na Pouštního prince, dostáváte dar. Rostlinný život na poušti je dobře chráněný, houževnatý a šťavnatý, přestože dostává jen málo vody nebo vůbec žádnou. Navzdory těmto vnějším podmínkám zde vzniká a bují pozoruhodný život.

Buďte houževnatí a mějte odvahu a nebojte se mít sny bez ohledu na cokoliv. Může se zdát, že je to těžká doba, ale vy ji nejen přestojíte – dokonce se vám bude dařit. Navzdory situaci uspějete. Období sucha jsou opravdovými zkouškami důvěry a odvahy. Očekávejte splnění toho, o čem nejvíce sníte, a sledujte, jak se stanou zázraky.

Odvrácená strana Pouštního prince hovoří o tom, že někdy nevidíte pravdu, protože touha po úspěchu a uznání vám mohou zastínit skutečný stav vaší situace, stojíte před přeludem. Možná vám jen okolnosti brání v tom, abyste viděli věci jasně. Buďte na pozoru, pokud stojíte před něčím, co se zdá příliš dokonalé, krásné a snadné. Dávejte si pozor na falešné sliby a snadná řešení. Nejlepší je přijmout skutečnost, že v každém životě se občas objeví poušť, akceptujte to a přejděte ji. To správné načasování vás dovede k zelené pastvině a čisté vodě.

S láskou Saxi