Orákulum na 15.10.2016


15-10-2016-orakulum

Dnes jsem poprosila o radu anděli a použila jsem „Angels Answers“ od Doreen Virtue.

Člověk, který lpí na minulosti, ať už mu někdo v ní ublížil a nebo lituje svých minulých kroků a rozhodnutí, je uvězněný v přítomnosti a nemůže se pohnout z místa. Stále a dokola se babrá v jedné věci, proč se to stalo, co jsem udělala špatně….? co by se stalo, kdybych….? Aby jsme se mohli pohnout dál, je zapotřebí odpuštění a oproštění se. Ale vždy to není zas tak jednoduché, někdy je k tomu zapotřebí si uvědomit pár hmatatelných věcí, informací, na základě kterých můžeme s čistým srdcem odpustit a jít dál do nové, krásnější budoucnosti.

SEŽEŇTE SI VÍC INFORMACÍ

Situace na kterou se ptáte, vyžaduje víc informací, jež vám pomohou moudře se rozhodnout. Obraťte se na lidi, kteří mají v této oblasti znalosti, a pořádejte je o pomoc. Pokud jsou mezi vašimi přáteli a nebo příbuznými lidé, které váš problém chápou, pořádejte je o jejich pohled na věc. Možná budete muset udělat odborný průzkum, abyste získali potřebné informace. Ten může zahrnovat čtení určitých knih, účast na seminářích a kurzech nebo hledání informací na internetu.

ODPUŠTĚNÍ

Když se zbavíte minulosti, uleví se vám a zalije vás pocit svobody. Požádejte své anděli, aby vám pomohli zbavit se smutku a bolesti, které způsobili jiní, a osvoboďte se od nich! Tato karta se také může vztahovat k odpuštění k sobě samému. Je načase zbavit se pocitu viny, které v sobě nosíte kvůli chybách, které jste udělali v minulosti. Oceňte sami sebe za snahu, ačkoli výsledek nebyl takový, jaký jste si představovali. Soustřeďte se na změny, které jste mezitím udělali a díky kterým se z vás stal lepší člověk.

BLÍZKÁ BUDOUCNOST

To, o co žádáte, se brzy vyplní, takže nebudete dlouho čekat. Zůstaňte optimističtí a postupujte dál po vytyčené cestě. Buďte otevření k přijímání.

S láskou Saxi