Tarot na 16.10.2016


16-10-2016-tarot

MICHAELŮV KRÁL

Zásadovost, racionalita, cílevědomost, respekt

Nebojte se říkat, co máte na srdci. Tato situace volá po upřímné a otevřené komunikaci. Pokud si nejste jistí, co dělat, obraťte se na odborníka. Přestože je v tuto chvíli především důležité zachovat si zdravý rozum a nestrannost, nezapomínejte ani na citovou stránku této situace. Dávejte pozor, aby všechno, co děláte, bylo naprosto poctivé.

Pokud toto karta popisuje osobu, pak se jedná o člověka, který budí obrovský respekt a je známý svou absolutní bezúhoností. Někdo, kdo dokáže velmi profesionálně komunikovat. Je zásadový, racionální, ambiciózní a diplomatický.

Další významy: Rovnost. Jít rovnou k věci. Někdo, kdo je možná citově nedostupný.

ARIELOVO ESO

Dnes je váš šťastný den! Nové zdroje peněz, času nebo pomoci. Změna v práci nebo povýšení.

Dnes je váš šťastný den! Získáte peníze, čas nebo nové zdroje něčeho jiného. Pokud se hodláte pustit do nového podnikání, nebo si budete vybírat povolání, vězte, že budete velmi úspěšní. Máte mimořádně vysokou schopnost uskutečňovat své sny. Možná brzy potkáte někoho, kdo vám otevře nějakou cestu. V tomto období je moudré vytvářet dlouhodobé fonanční plány. Velmi pravděpodobně vás čeká koupě pozemku nebo příbytku.

Další významy: Nápad, který se finančně vysoce zhodnotí. Změna zaměstnání a nebo povýšení. Pomocná ruka. Radostné vyhlídky.

S láskou Saxi