Orákulum na 21.1.2017


Na dnešní den mi padli do ruky Kouzelní delfíni a mořské víly od Doreen Virtue. A opět, jako kdyby se vše opakovalo. Nejprve prozkoumejte různé možnosti, možná je v nich něco skryté, co nevidíme a nebo něco, na co nechceme pomyslet, protože si myslíme, že je to nad naše síly. Tento přístup je špatný. Vše je o našem přístupu a naší mysli. Naše intuice je správná, můžeme ji důvěřovat. Možná také máme jen strach z neprozkoumaných vod. Tak stojíme na místě a bojíme se vykročit vpřed. Otevřete se plně svému srdci, tomu, co v něm cítíte a po čem toužíte. Neřešte to, co když to nedopadne, co když opět zklamu a pusťte se do nového projektu. Nemusí se hned jednat přímo o podnikání, o kterém mluví poslední karta. Můžete třeba začít něco tvořit, malovat, psát… a nebo také získáte odvahu změnit zaměstnání, profesi. 

ZVAŽTE SVÉ MOŽNOSTI

Nastal čas pohlédnout se po jiných možnostech. Je vhodná doba učinit změny. 

Zvažte své možnostiNěkdy si myslíme, že věci jsou prostě takové, jaké jsou a jiné možnosti nevidíme. Vytažením této karty nás Nebesa žádají, aby jsme se zamysleli nad každou situací, o které si myslíme, že se nedá změnit. Představte si, že vám kouzelná mořská víla splní tři přání. Můžete si přát cokoli. Co to bude? Věřte, že neexistuje nic, co byste nemohli mít, a tato karta vás žádá, abyste prozkoumali všechny své možnosti. Nejprve tak můžete učinit mentálně, například během denního snění a nebo ve snech.

Potom je důležité proměnit tato přání ve skutečnost. Velké cíle rozdělte na menší a začněte ještě dnes. Jakmile objevíte nové možnosti, přitáhněte vesmírnou energii směrem ke svým snům. Jakýkoli krok, který učiníte, ať už malý, či velký, vám pomůže vidět možnosti, kterých byste si dříve nevšimli.

ANO

Vaše intuice je správná, jednejte podle ní. 

AnoSami dobře víme, jaké kroky máme podniknout, a tato karta je pro nás potvrzením toho, že naše rozhodnutí je správné a urychlí naše další jednání. A také hovoří o tom, že je naše intuice správná a můžeme se na ni plně spolehnout.

Naše radost z toho, že svým pocitům můžeme důvěřovat, však může být oslabena strachem z životních změn. Nebesa chtějí, aby jsme věděli, že je postaráno o každičký detail a pokud je pořádáme o pomoc, dostane se nám jejich podpory v každém směru. Přijměte to, co k vám v rozmanitých podobách přichází!

PODNIKÁNÍ

Jste rození organizátoři a vaše podnikání obklopují kouzelné příležitosti.

podnikaniJsme dostatečně průbojní, disciplinovaní a motivovaný na to, aby jsme byli vlastním šéfem. Tato karta také potvrzuje, že disponujeme magickými schopnostmi potřebnými k úspěšnému podnikání. Nebesa nás plně duchovně podporují. Čím více nadšení a radosti budeme mít, tím i více zajímavých příležitostí si přitáhneme, neboť naše pozitivní energie přiláká nové zákazníky a kontrakty.

A pokud zrovna rozjíždíte nové podnikání, podpořte ho právě teď duchovní prací (meditujte, vizualizujte si pozitivní výsledky a používejte afirmace). Udělejte si průzkum oblasti vašeho podnikání a nezapomínejte ani na své zdraví (zdravě se stravujte, dbejte na dostatek spánku, pravidelně cvičte). To vše vás na mnoha úrovních přiblíží k fantastickým podnikatelským příležitostem.

S láskou Saxi